האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בחירת חברת קידום אתרים

גם אם יש לך אתר איכותי בעל עיצוב מהפנט, אם לא תשקיע בחברת קידום אתרים לא תהיה לזה כל משמעות. קידום אתרים הוא ההבדל בין אתר מצליח ומשגשג ובין אתר אנונימי וזנוח. לפיכך, בחירת חברת קידום אתרים היא החלטה משמעותית בדרך שלך להצלחה באינטרנט.

בחירת חברת קידום אתרים במנועי חיפוש, מה שנקרא גם אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), היא החלטה שיש לשקול בכובד ראש. ישנן שיטות שונות לקידום אתרים, כאשר חלקן עוסקות בתוכן האתר עצמו ובקידוד שלו, וחלקן מקדמות את האתר שלך באתרים אחרים באינטרנט.

שיטות קידום פסולות - Black Hat SEO

חשוב מאוד לבחור חברת קידום אתרים אמינה שאינה משתמשת בשיטות לא אתיות, הנקראות Black Hat SEO. שיטות אלה אולי יקדמו את האתר שלך במנועי החיפוש השונים במהירות, אך גוגל ומנועי החיפוש האחרים מחשיבים אותן לפסולות, כך שבטווח הארוך הן רק יזיקו לך.

אל תתפתה להצעות חשודות המבטיחות לך תוצאות מהירות בזמן שיא! קידום אתרים הינה מלאכה עדינה ומורכבת, אשר מתבצעת לאורך תקופה ממושכת. קידום באמצעים פסולים יוביל לחרם של גוגל ומנועי החיפוש האחרים על האתר שלך.

אופטימיזציה של תכנים וקוד האתר

חלק נכבד מהעבודה של חברת קידום אתרים היא אופטימיזציה של קוד האתר למנועי חיפוש ושכתוב של התכנים המופיעים באתר על פי מילות מפתח. לכן כדאי לשאול את חברת בניית האתרים שמקימה את האתר שלך אם יש לה גם מחלקת SEO, והאם ניתן לכלול את העבודה הזאת בהצעת המחיר.

חברה העוסקת גם בבניית אתרים וגם בקידום אתרים תוכל להציע לך אתר משובח המותאם למנועי חיפוש ותחסוך לך זמן, כסף וטרחה. בחירת חברת קידום אתרים, אם כן, מתחילה בבחירת חברת בניית אתרים.