האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתר

זוהי עובדה ידועה שרוב העסקים הקטנים בארץ לא שורדים את השנה הראשונה להקמתם. איך אפשר לנצח את הסטטיסטיקה הזאת? באמצעות בניית אתר אינטרנט תדמיתי ומקצועי שמעלה אותך רמה אחת מעל לשאר ומשפר את ביצועי המכירות שלך.

 תועלות של בניית אתר על פי העקרונות השיווקיים נכונים 

 תועלות של בניית אתר על פי העקרונות השיווקיים נכונים 

יצירת מותג בעלות נמוכה  
 פרסום של העסק שלך בכל שעות היממה
 משיכת לקוחות חדשים
 תקשורת ישירה עם הלקוח 
 ביצוע עיסקאות דרך האתר באופן ישיר

  

  

  

היום כמעט לכל עסק יש אתר אינטרנט, אבל לא לכולם יש אתר אפקטיבי המסוגל למנף את העסק שלהם באופן שמחזיר את ההשקעה. אל תתפתו ללכת על האופציה המהירה והזולה – כדי לבנות אתר שבאמת ימשוך לקוחות צריך להשקיע זמן, מחשבה ויצירתיות. 

 

חברת דרונט מציגה: בניית אתר בחבילה כוללת ומשתלמת 

 

בניית אתר היא השקעה לטווח ארוך: אין טעם להקים אתר שיפסיק להיות רלוונטי אחרי חצי שנה – עדיף לעבוד עם חברת בניית אתרים שפועלת על פי הסטנדרטים הבינלאומיים העדכניים ביותר.

 

צריך גם לקחת בחשבון את כל מה שמסביב: בשביל לבנות אתר אינטרנט איכותי צריך עיצוב אתרים מקצועי, ממשק נוח וידידותי למשתמש, מערכת ניהול תוכן דינאמית, שירותי אחסון לאתר ועוד משתנים רבים. חשוב מאוד גם לבצע פעולות קידום אתרים על מנת להבטיח שהציבור יחשף לאתר שלך ברמה המקסימלית.

  

  

 

בחברת דרונט תקבל את כל השירותים האלה בחבילה אחת משתלמת ללא סחבת מיותרת. המחלקות השונות שלנו עובדות בשיתוף פעולה מלא על מנת לספק לך את האתר המקצועי והאפקטיבי ביותר בשוק. יצירת מותג חזק באינטרנט והגדלת היקף המכירות שלך נמצאים בהישג יד!

בניית אתרים תוך שימוש בתמונות. האמרה הידועה "תמונה שווה אלף מילים" אמנם מביעה את חשיבות התמונות באתרי אינטרנט, אך כדאי לכלול באתר תמונות במידה
בניית אתרי פלאש
שוקלים בניית אתרים בטכנולוגית פלאש? לאתרי פלאש ישנם יתרונות רבים, ובראש ובראשונה היותם מלאי חיים ותנועה ועשירים באנימציה ובאפקטים,אך עם זאת, בניית אתרים העושים שימוש רב בפלאש יכולה ליצור בעיה משמעותית בכל הקשור לקידום האתר.
בניית אתרים מאפשרת לכל אחד, בין אם עסק או חברה ובין אם אדם פרטי המבקש לשתף את דעותיו על נושא מסוים, להשיג דריסת רגל במרחב הווירטואלי. עם זאת, כמו בתחומים אחרים, אפשר לבנות אתרים בצורה איכותית שתתרום לבעל האתר ואפשר לבנות אתרים גרועים שיזכו להתעלמות גורפת
בעלי עסקים קטנים רבים חוששים מההוצאה הכספית של בניית אתרים, בזמן שאחרים מעדיפים להשקיע את כספם בשיטות הפרסום המסורתיות, אבל כל מי שמבין עניין יודע: בניית אתר לעסק קטן עולה פחות ומשתלמת יותר בטווח הרחוק.
בניית אתר איכותי דורשת יותר ממה שמערכת חינמית יכולה להציע, במיוחד כשמדובר באתר רשמי של בית עסק או חברה. אתרים מסוג זה דורשים תחכום, מחשבה ומיומנות שרק מפתחי אתרים מקצועיים יכולים לספק
לפני עשר שנים שילמת סכום נכבד של כסף תמורת אתר אינטרנט חדיש ומרהיב והיום הוא נראה מיושן ומגוחך? בניית אתר חדש היא תהליך מאתגר, אך בסופו של דבר מדובר בהשקעה משתלמת שתקפיץ אותך לראשית הטבלה.
בתהליך שמנוהל על ידי גוף אחד אתה לא משלם כפול- עבור הקמת האתר ואז על שינויים שתדרוש חברת קידום אתרים. בנוסף, אתה מרוויח התקדמות בוזמנית בתחום הקידום, העיצוב התוכן והטכנולוגיה לקבלת תוצאות מהירות יותר.
אתר אינטרנט יעיל הוא בראש ובראשונה כלי עבודה עבור אנשי החברה. ההשקעה בתהליך בניית האתר היא רבה, סיום התהליך חייב להיות הטמעת האתר ככלי עבודה לאנשי המכירות והשירות, אחרת הייתה העבודה הרבה לחינם.
אין קיצורי דרך כשמדובר בבניית אתר מוצלח. אם אתם רוצים אתר לעסק שנראה טוב, מייצג אתכם בכבוד ומגדיל את היקף המכירות, עליכם לפנות לחברת בניית אתרים המתמחה באתרים עסקיים מקצועיים ויודעת לקרוא את השוק כמו שצריך.

סוף אתר במחשבה תחילה, הגדרת מטרות וקהלי יעד, ניהול מקצועי, בחירת כלי אינטרנט, כתיבה ועריכה, עיצוב גרפי, פחות גימיקים - יותר תוכן, אמינות ושקיפות, עדכון וניהול תכנים שוטף, קידום ברשת.