האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתרים - BOX לעסקים

המקום הראשון שאנשים פונים אליו בימינו כדי למצוא מידע על נותן שירות, בעל עסק או מוצר כלשהו הוא האינטרנט. התפתחות האינטרנט בשנים האחרונות יצרה מצב בו בעלי עסקים לא יכולים להרשות לעצמם לפעול ללא אתר רשמי המציג אותם באור החיובי ביותר, ולכן בניית אתרים לעסקים הפכה לשירות חיוני.

בניית אתרים לעסקים היא מלאכה דקדקנית המסתמכת על מספר רב של גורמים. לעיצוב האתר יש משקל רב, מכוון שהעיצוב הוא הדבר הראשון שהגולש רואה, והגולש מחליט אם להישאר באתר על פי ההתרשמות הראשונית.

כל אחד רוצה שהאתר שלו יתבלט בהשוואה לאחרים, אך קיימים כמה עקרונות בסיסיים לעיצוב של אתרים לעסקים שעליהם אסור להתפשר. עיצוב צעקני ומורכב עשוי להבריח את הלקוחות במקום למשוך אותם.

פיתרון יעיל ומהיר

מאז הקמתה בשנת 1999, חברת דרונט פיתחה אלפי אתרים ללקוחות עסקיים שונים בשוק הישראלי, ועם הזמן למדנו להכיר לעומק את העקרונות המשמעותיים ביותר של בניית אתרים לעסקים. בעזרת הניסיון והמיומנות שצברנו בתחום פיתחנו תבנית עיצוב הנקראת BOX לעסקים.

BOX לעסקים הוא עיצוב תבניתי של אתרים עסקיים הכולל את האפשרות לבצע התאמות אישיות בהתאם לדרישות הלקוח. הפיתוח של חברת דרונט יספק לכם פיתרון מהיר וזול יותר לבניית אתר המשרת את כל המטרות השיווקיות של העסק שלכם.

אתר מקצועי ומותאם אישית

השימוש ב-BOX לעסקים מבטיח לכם אתר מקצועי ואמין המותאם לסטנדרטים הנהוגים בשוק. השימוש בתבנית העיצוב אינו אומר שהאתר שלכם יראה "גנרי", אלא שהוא יהיה מבוסס על תבנית שהוכיחה את עצמה באלפי אתרים אחרים, תוך ביצוע התאמות אישיות לתחום בו האתר פועל ובהתאם לטעם האישי שלכם.