האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתרים במרכז

אם אתם מחפשים בניית אתרים במרכז הגעתם למקום הנכון. חברת דרונט היא חברת בניית האתרים הגדולה בארץ, והיא מספקת שירותי בניית אתרי תוכן, חנויות מקוונות ואתרים מסחריים. כמו כן דרונט מספקת שירותי עיצוב אתרים, קידום אתרים במנועי חיפוש, אירוח, תחזוקה ועוד.

חברת דרונט הוקמה בשנת 1999 ומשרדיה ממוקמים במרכז, במתחם הבורסה ברמת גן. דרונט מספקת שירותי בניית אתרים מעל לעשור לחברות ועסקים רבים במרכז ובכל רחבי הארץ, תוך מסירות ללקוח, דבקות במטרה ושאיפה למצוינות.

מערכת ניהול התוכל של דרונט

דרונט פיתחה מערכת ניהול אתרים מתקדמת אשר מאפשרת לאלפי לקוחות מכל תחומי הפעילות במשק לתפעל אתרים ולעדכן תכנים בנוחות וביעילות. כמו כן, דרונט פיתחה לאחרונה את DaroLite - מערכת בניית אתרים לעסקים קטנים.

כל השירותים בחבילה אחת

היתרון בבניית אתר באמצעות דרונט הוא שאנחנו מספקים את כל השירותים הנדרשים לבניית וקידום אתר בחבילה אחת: אנחנו מתכננים את מבנה האתר, מעצבים את האתר, מעבדים את התוכן שיופיע באתר, ומתאימים את האתר לקידום במנועי החיפוש.

מרכז שירות לקוחות

לנוחותם של לקוחותינו במרכז, בצפון ובדרום, דרונט מפעילה מרכז שירות לקוחות ותמיכה טכנית. המרכז פתוח לאורך השבוע ומספקת מענה לכל צרכיהם של לקוחותינו.

עדיין מתלבטים על בחירת חברת בניית אתרים במרכז? אתם מוזמנים לעיין ברשימת הלקוחות המרוצים של דרונט, הכוללת, בין היתר, חברות כמו אורנג', ניופאן, אקסלנס - נשואה, הראל פיננסים, אמישראגז, קבוצת עזריאלי, אסם ועוד רבים אחרים.

שלח לחבר