האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתרים מהירים

בניית אתרים מהירים חיונית להצלחת האתר שלכם. גוגל ומנועי החיפוש האחרים מדרגים אתרים מהירים גבוה יותר מאתרים איטיים ומסורבלים ולכן, כאשר בונים אתרים, המהירות חשובה לא פחות מעיצוב ותוכן האתר.

מידע במהירות האור

בעידן האינטרנט המהיר בו כמויות אדירות של מידע זורמות אל הגולשים בקצב מסחרחר, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיגרר מאחור. אם בתקופה של המודם הקווי היה צריך לחכות עשרות שניות ולעיתים אפילו מספר דקות עד שאתרי אינטרנט יסיימו להיטען, היום אנשים מצפים לגלוש לאתרים מהירים שנטענים תוך שניות בלבד.

גליונות עיצוב מדורגים - CSS

אחת מהדרכים היעילות ביותר ליצור אתרים מהירים היא על ידי שימוש בשפת CSS.

Cascading Style Sheets, או בעברית - גליונות עיצוב מדורגים, היא שפת בניית אתרים המפרידה בין תוכן ועיצוב.

קידוד באמצעות CSS מאיץ את ביצועי האתר ומאפשר הורדה מהירה יותר של התכנים הנמצאים בו. כמו כן, השימוש בשפת CSS עוזר לזחלני הרשת של מנועי חיפוש כגון גוגל ויאהו לסרוק אתרים ולגשת לתכנים הרלוונטיים שלהם מבלי להתייחס לפיסות קוד מיותרות כמו תגיות פונטים וטבלאות.

השימוש בשפת CSS גם עוזר להתאים אתרי אינטרנט לגלישה במכשירים אחרים מלבד מחשבים אישיים כגון מכשירים סלולריים ודפדפנים מצומצמים.

מעבר לעובדה ששפת CSS מאפשרת בניית אתרים מהירים, יתרונותיה של השפה כוללים שליטה תבניות עיצוב שונות במקביל, אפשרויות עריכה מתקדמות לעיצוב ושימוש בתבניות עיצוב שונות לסוגי המדיה השונים.

זכרו, אפילו אתרים עם עיצוב משגע והתוכן הכי איכותי ברשת לא שווים כלום אם לוקח שעה להעלות אותם!

שלח לחבר