האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתרים מורכבים

בניית אתרים מורכבים דורשת קצת יותר ידע ומחשבה מבניית אתרים סטנדרטיים. גם אם משתמשים במערכת ניהול תוכן המציעות תבנית אתרים מוכנה מראש, בניית אתר מורכב דורשת ידע בתכנות html בשביל להעניק לאתר את התכונות המיוחדות שהלקוח רוצה.

רוב האתרים באינטרנט הם אתרים פשוטים המציגים אינפורמציה בין אם באמצעות טקסט או באמצעות אלמנטים גראפיים. המצב משתנה כשהלקוח מעוניין לבנות אתר אינטראקטיבי עם פונקציות לא שגרתיות או מערכת מורכבת כגון אתר מסחר אלקטרוני.

בניית אתרי מסחר אלקטרוני, למשל, דורשת שימוש במודולים מתוחכמים המסוגלים לבצע פעולות כגון סליקת כרטיסי אשראי באופן יעיל ומאובטח ברמה המקסימלית.

איך לחסוך זמן וכסף על בניית אתרים מורכבים

מערכת ניהול תוכן טובה יכולה לחסוך הרבה תהליכים בבניית אתר, אבל כשמדברים על אתרים מורכבים, אתם זקוקים למומחה עם ידע ויצירתיות שיכול להפוך את החזון שלכם למציאות.

חברת דרונט מפתחת פלטפורמת אתרים מתקדמת המציעה אפשרויות טכנולוגיות משוכללות שלא קיימות אצל מערכות ניהול תוכן חינמיות. בנוסף לכך, מחלקת הפיתוח שלנו תעמוד לשירותכם אם תבקשו פונקציה שאינה קיימת במערכת.

דרונט מספקת לכם את כל השירותים תחת מטרייה אחת: בניית אתרים, עיצוב אתרים, כתיבת תכנים, אחסון, שיווק וקידום באינטרנט ותמיכה טכנית שוטפת. כל המחלקות שלנו עובדות בשיתוף פעולה על מנת לספק לכם את אתר משוכלל ומותאם אישית לצרכים שלכם.

שלח לחבר