האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתרים מותאמים למנועי חיפוש

בימינו לא מספיק להיות ראשון בשירות ובאיכות - צריך גם להיות ראשון בחיפוש! הדרך להגיע למקומות הראשונים בגוגל היא על ידי בניית אתרים מותאמים למנועי חיפוש. תהליך זה נקרא SEO (Search Engine Optimization), והוא הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד ממלאכת בניית האתרים.


בניית אתרים מותאמים למנועי חיפוש היא תהליך המורכב ממספר שלבים אשר ישדרגו את האתר שלכם באופן הדרגתי.

  • יש לאתר את מילות המפתח החזקות בשוק הרלוונטיות לתחום בו האתר עוסק. לפעמים מומלץ לבחור דווקא מילות מפתח ספציפיות יותר על מנת להגיע לקהל נישה.

  • יש למפות את האתר ולבחור ולשייך את התוכן שיופיע באתר בהתאם למילות המפתח שבחרנו. יש לקבוע מה יהיו הקטגוריות השונות שיופיעו באתר ולבנות את מבנה האתר ועץ האתר.

  • יש להתאים את תוכן האתר לאותן מילות מפתח. תהליך זה תקף גם לגבי הטקסטים עצמם, וגם לגבי שמות דפים באתרים, ראשי פרקים וקודים לתמונות ועצמים שיופיעו באתרים.

  • יש לארגן את התוכן המופיע באתר על מנת שהמבקרים באתר יוכלו לנווט בו בקלות. פעולה זאת גם מסייעת למנועי חיפוש לאגור תוכן רלוונטי המופיע באתר. ככל שהתוכן באתר רב יותר, כך הצורך בארגון גדל.

  • יש לקדם את האתר בפעילויות שונות מחוץ לאתר, כגון שיווק ברשתות חברתיות, פרסום בפורומים והצבת קישורים בחזרה לאתר שלכם מאתרים שונים באינטרנט.

    פעולות אלה ימקמו את האתר שלכם בדירוג גבוה יותר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים ויתרמו להצלחה העסק שלכם. חשוב מאוד לפעול בחוכמה ולא להשתמש בטקטיקות מפוקפקת שעלולות להשיג את המטרה ההפוכה ולגרום להחרמה בידי מנועי החיפוש.

שלח לחבר