האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתרים מעוצבים כהלכה

לאור הכמויות האדירות של אתרי אינטרנט הנולדים מדי יום, עיצוב הוא אחד מהשלבים המכריעים ביותר בתהליך בניית האתר. ציבור הגולשים דורש לקבל את הטוב ביותר כאן ועכשיו. כל אתר באינטרנט מנסה לתפוס את תשומת לבם של הגולשים, ורק על ידי בניית אתרים מעוצבים כהלכה תוכלו לשכנע את הגולשים לבחור דווקא באתר שלכם מכל האתרים.

עיצוב מכוון מטרה

עיצוב אתרים תלוי מאוד במטרות האתר וקהל היעד הפוטנציאלי שלו. עיצוב האתר של מפלגה פוליטית יהיה שונה בתכלית מזה של אתר של חברה המוכרת תכשיטים יוקרתיים, או של אתר של חנות צעצועים וכן הלאה.

העיצוב של אתר של מפלגה פוליטית ישראלית יהיה סולידי יותר ויתבסס (בדרך כלל) על הצבעים כחול ולבן המבטאים לאומיות ונאמנות לדגל, בזמן שאתר של חנות צעצועים יהיה הרבה יותר צבעוני ועמוס כדי לתפוס את תשומת הלב של הילדים ולבטא כיף ושובבות.

עיצוב ממשק משתמש

בניית אתרים מעוצבים כהלכה נוגעת בתחומים נוספים מלבד מראה האתר גרידא. ישנם מספר קריטריונים שחיוניים לעיצוב אתר מקצועי. עיצוב טוב צריך ללכת יד ביד עם ממשק משתמש טוב: אסור שעיצוב האתר יגרום לבלבול בקרב הגולשים ויסיח את דעתם ממטרת האתר האמיתי - שיווק המוצר \ העסק.

הפיתוי שבעיצוב פלאש

מומלץ לא להשתמש בעיצוב המבוססים על אנימציית פלאש. אתרי פלאש אולי נראים טוב אבל יש להם חיסרון משמעותי - גוגל לא מסוגל לקרוא אותם. ואם מנועי החיפוש לא מכירים באתר, הגולשים לא יכירו אותו לעולם. אפשר לשלב פלאש באתר אך עשו זאת בחוכמה.

מה שלא תעשו, אל תשתמשו בעמוד פתיחה עם סרטון פלאש - אנשים תמיד מדלגים עליהם.

אתרים מעוצבים כהלכה מציגים את האינפורמציה המשמעותית ביותר של האתר במקומות הראשונים שתופסים את תשומת לבו של הגולש. זכרו, עיצוב טוב הוא עיצוב שקוף - מטרתו היא לדאוג שאנשים יקבלו תחושה של מקצועית אשר תגרום להם להפוך ללקוחות - לא לפאר את יכולותיו של המעצב.