האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית אתר לחברה

בניית אתר לחברה יכולה לקדם את העסקים שלכם באופן משמעותי. בעשור האחרון, רשת האינטרנט הפכה לחלק אינטגרלי מהחיים הפרטיים והעסקיים בעולם המערבי והיום כמעט לכל דבר ואדם יש אתר בית. בניית אתר לחברה, אפוא, אינה רק פעולה כדאית, היא פעולה הכרחית.

בניית אתר בעל עיצוב מרשים ותוכן איכותי לחברה שלכם תביא לתנועה גבוהה יותר של גולשים, ובסופו של דבר תוביל לגדילה בכמות המכירות. אתר החברה צריך לכלול אינפורמציה חיונית ללקוח, בהגשה ברורה, תמציתית ומושכת.

ברוב המקרים, אתרים של חברות מכילים אינפורמציה בנושא הבאים:

  • מהות המוצר / שירות שהחברה מספקת
  • פרטים אודות החברה עצמה (שנת הקמה, סדר גודל, רשימת מנהלים / שותפים)
  • רשימת לקוחות וסיפורי הצלחה
  • אפשרויות יצירת קשר

    אתר משוכלל יותר יכלול פונקציות מתקדמות כגון מערכת הרשמה לאתר, פורומים ואמצעי אינטראקציה אחרים ואפשרויות לרכישה מקוונת של מוצרים.

    על העיצוב להיות מרשים אך לא צעקני. אתרים של חברות צריכים לשדר מקצוענות ולהקרין ביטחון, אך אם מגזימים באפקטים ויזואליים זה עלול לגרום לאנשים להירתע מהאתר. יש להחליט על אופי העיצוב בהתאם למוצר שהחברה משווקת ו/או השירותים שהיא מספקת.

    כמו כן, יש לקחת בחשבון שכדי לבנות לחברה אתר מצליח, צריך לתכנן אותו באופן שיבליט אותו במנועי החיפוש. ביצוע פעולות התאמה למנועי חיפוש (SEO) תגביר את הסיכויים שהאתר של החברה שלכם יגיע למוקמות הראשונים בתוצאות החיפוש.