האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

בניית פרוייקטים ופורטלים

בניית פרוייקטים באינטרנט בכלל והקמת פורטלים בפרט יכולה להשתלם מאוד הכל נעשה באופן חכם ויעיל. פורטלים הם אתרי אינטרנט המכילים קישורים לאתרים אחרים על פי קטגוריות שונות ותחומי עניין. לאור כמות המידע האדירה שקיימת באינטרנט, פורטלים הפכו למצרך שימושי ונחוץ בקרב הגולשים. 

 

אתרי אינטרנט מצליחים מתבססים בראש ובראשונה על תוכן טוב. עיצוב מרשים וממשק משתמש נוח ויעיל הם ערכים חשובים מאוד, אבל ללא תוכן איכותי ורלוונטי, הגולשים לא יתעניינו באתר ולא ישובו לבקר בו. עובדה זאת נכונה גם לגבי אתרי אינטרנט פרטניים וגם לגבי פורטלים.

 

התפתחות הפורטלים לאורך השנים

בעבר, פורטלים, היו אתרים פשוטים המכילים קישורים ותו לא. פורטלים מודרניים מכילים גם מנוע חיפוש, חשבונות דואר אלקטרוני, פורומים, צ'אט, משחקים ולעיתים אף שירות חדשות ותוכן דינאמי המתעדכן מדי יום.

 

תהליך בניית פרויקט באינטרנט

בניית פרויקטים באינטרנט מתחילה עם קביעת הפרטים הבסיסיים. יש להחליט מהי מטרת האתר, לאיזה מין קהל הוא מיועד, מהו אופי התוכן שיופיע באתר ואיזה מין פונקציות רצוי שהאתר יציע.

 

אפילקציות מתקדמות ואתרים אינטראקטיביים

בניית פרויקטים מורכבים יותר תדרוש השקעה גדולה יותר של זמן ומחשבה, אך לעיתים תוכל להביא להישגים מרשימים יותר. אתרים חדשניים בעלי נושא ממוקד, אתרים המציעים שירות מהפכני או מוצר בלעדי, יוכלו להפוך ללהיט הבא של האינטרנט.

 

פרויקטים שונים באינטרנט דורשים אפליקציות שונות: חנויות מקוונות, למשל, יכילו אפשרות רכישת מוצרים באמצעות מערכת מאובטחת לתשלום בכרטיסי אשראי. ישנם גם אתרים אינטראקטיביים אשר מציעים לגולש את האפשרות להשתמש באתר באופן פעיל ואף להעלות תוכן לאתר בעצמם. אם אתם מעוניינים להרים פרויקט גדול או לבנות פורטל מצליח מומלץ לפנות לחברת בניית אתרים המתמחה בתחום. חברת דרונט היא החברת הגדולה בארץ עם ניסיון של מעל לעשר שנים בבניית אתרים, פורטלים ותכנון פרויקטים שונים באינטרנט.

Expert היא מערכת ניהול התוכן שדרונט פיתחה ומשכללת על מנת לספק ללקוחותיה מוצר חזק וגמיש ללא עלויות פיתוח. אלפי בעלי אתרים ופורטלים משתמשים במערכת ה Expert של דרונט דרך ממשק פשוט המאפשר גמישות תפעולית ומבחר של פיצ'רים ויתרונות.
אתרי מסחר אלקטרוני הם אתר המוקדשים לפעולות מכירה ישירות, ולשם כך נדרשת מערכת אתר מורכבת יותר. בנוסף למערכת ניהול התוכן שדרונט מפתחת, אנו מציעים גם מערכת מסחר אלקטרוני המציעה אפשרויות מתקדמות שלא קיימות במערכת ה-Expert.