האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

המלצות גוגל לבחירת חברת קידום אתרים

אם תחפשו את המושג "המלצות גוגל לבחירת חברת קידום אתרים", סביר להניח שלא תמצאו בדיוק את מה שחיפשתם. עם זאת, גוגל אולי אינו מספק המלצות לבחירת חברת קידום אתרים, אבל בהחלט ניתן למצוא את האינפורמציה הרצויה לבחירת חברה מתאימה.

חיפוש פשוט של המושג "חברת קידום אתרים" בגוגל יניב תוצאות רבות עם קישורים לאתרים של חברות השונות המתמחות בקידום אתרים. מומלץ להיכנס לכמה שיותר אתרים, לקרוא על החברות ועל השירותים שהן מציעות.

התוצאות הראשונות בגוגל

אלא אם כן יש לכם הרבה זמן פנוי, הגבילו את החיפוש לעמוד התוצאות הראשון של גוגל. אחרי הכל, חברות קידום אתרים המופיעות בעמוד הראשון של החיפוש על פי המושג "חברת קידום אתרים" כנראה יודעות מה הן עושות!

גוגל יכול לספר לכם עוד. אחרי שבחרתם מספר חברות קידום אתרים מתוך הרשימה, חפשו בגוגל כל חברה בנפרד. דלגו כמובן על עמוד הבית של החברה וחקרו את העניין לעומק. כאן דווקא כדאי לעבור את העמודים הראשונים של גוגל ולחפש באזורים נידחים יותר.

מידע עסיסי בלחיצת כפתור

חיפוש זה יכול להניב תוצאות מעניינות מאוד, למשל: המלצות או תלונות של לקוחות לשעבר של החברה בפורומים שונים באינטרנט, או אתרים בהם ניתן לראות את עבודת הקידום של החברה בפעולה. קחו בחשבון שתמיד יהיו אנשים לא מרוצים, ובאינטרנט מאוד קל להביע דעה קטלנית. עם זאת, אם לחברה יש יותר מדי תלונות, כנראה שמשהו לא בסדר.

בסופו של דבר, המלצות מבקשים מאנשים ולא ממנועי חיפוש דוממים כמו גוגל. דברו עם חברים שיש להם אתרים ועבדו או עובדים עם חברת קידום אתרים ובקשו מהם המלצות.