האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט מקצועי ויעיל לא מוכרחה להיות תהליך ארוך ומייגע. פנייה לחברת הקמת אתרים מקצועית והיערכות נכונה לעבודה על האתר תחסוך לכם הרבה זמן, כסף ועצבים. כל שעליכם לעשות זה לעבוד לפי מספר עקרונות בסיסיים ותהיו בדרך הנכונה להצלחה!

  • הגדירו את מטרות האתר, הנושא המרכזי של האתר, אופי האתר וסוג התוכן שאתם מעוניינים שיופיע בו. הגדרה מראש של המטרות והיעדים יקצרו את תהליך הקמת אתר האינטרנט שלכם באופן משמעותי.

  • בצעו מחקר שוק מקיף של התחום בו אתם מעוניינים שהאתר שלכם יעסוק. חפשו אתרים בעלי אופי דומה ושימו לב אילו אתרים מצליחים יותר ואילו מצליחים פחות.

  • בחרו מילות מפתח הרלוונטיות לנושא האתר. הקמת אתר אינטרנט מסתמכת במידה רבה על מילות המפתח הללו, מכוון שבאמצעותה יהיה ניתן לקדם את האתר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים.

  • כתבו את התוכן שיופיע באתר. כדי שהאתר יצליח, על התוכן להיות ענייני ואיכותי. כמו כן, חשוב לבנות את התוכן על פי מילות המפתח שבחרתם. איש ה-SEO של חברת הקמת האתרים שתעבדו איתה יסייע לכם להתאים את הטקסט למילות המפתח.

  • השלב הטכני של הקמת אתר אינטרנט. כאן התפקיד שלכם יהיה להסביר לחברת בניית האתרים איזה תוכן יופיע באתר ובאיזה פורמט, ומהן האפשרויות שאתם צפים שיופיעו באתר. אתר עם אפשרויות עריכה מתקדמות תמיד יהיה עדיף על אתר סטטי.

  • החליטו ביחד עם חברת בניית האתרים והמעצב הגרפי על עיצוב מכובד ומתאים לאתר שלכם. זכרו, המעצב הוא מקצוען, אבל אם משהו בעיצוב לא מוצא חן בעיניכם, כדאי שתדברו עכשיו במקום אחר כך!

עכשיו הקמת אתר האינטרנט שלכם הושלמה, ונותר רק להעלות אותו לאינטרנט ולחכות שהגולשים יתחילו לבוא, נכון?


טעות! יש עדיין הרבה עבודה שניתן וכדאי לעשות. הקמת אתר אינטרנט היא רק שלב אחד בדרך להצלחה של העסק שלכם ברשת.

יהיה עליכם להשתמש בשיטות שונות על מנת לקדם את האתר בקרב הגולשים ומנועי החיפוש על ידי פרסום קישורים בפורומים, בלוגים ופורטלים.

ישנן חברות בניית אתרים המציעות גם שירותי קידום אתרים בנוסף לשירותי אופטימיזציה למנועי חיפוש.