האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

חברת בניית אתרים

דרונט היא חברת בניית אתרים מקצועית, המובילה את התחום לא רק בגלל הגודל והסניפים הפזורים באירופה אוטרליה וארה"ב אלא בעיקר בזכות הלקוחות שבאו בעקבות ההובלה הטכנולוגית.


לאחר שהקמנו בהצלחה יותר מ- 3,000 אתרי אינטרנט עבור לקוחות עסקיים רבים אנחנו יודעים להצביע בדיוק מה חברת בניית אתרים צריכה כדי להצליח:

לקוחות מרוצים
טכנולוגיה מתקדמת
שרות ללא פשרות

לקוחות מרוצים

גם לאחר אלפי אתרים אנחנו מרגישים מחוייבים ללקוח, והסוד ללקוח מרוצה הוא מנהל פרויקט שמטפל בכל היבטי בניית האתר באופן אישי. יחס אישי בשילוב ניסיון ויגשה מקצועיים גורמים ללקוחות שלנו להזמין עוד אתרים ולהפנות לקוחות חדשים שנה אחר שנה.

טכנולוגיה מתקדמת

דרונט היא היחידה שפיתחה שלוש מערכות ניהול מתקדמות עבור אתרים שיועדו למטרות שונות

אתרים תדמיתיים קטנים עם אשף הגדרות
אתרים עתירי תוכן
אתרי סחר אלקטרוני

מערכות הניהול של דרונט משרתת מספר גדול של פורטלים מובילים באינטרנט הישראלי לצד אתרים רבים הממוקמים גבוה במנועי חיפוש - רק בגלל ההיבט הטכנולוגי.

שירות ללא פשרות

 

 

למיטב ידיעתנו אין עוד חברת בניית אתרים שהקימה מרכז תמיכה ייעודי לשירות לקוחותיה. לא מדובר על עובדים זוטרים או כלבויניקים שעושים 'גם תמיכה' שצריך, כמו במקומות אחרים. כל עובדי מחלקת התמיכה עברו הכשרה מקצועית ועוסקים רק במתן שירות ללקוחות. מכתבי תודה וההמלצות שזורמות ללא הפסקה מעידים יותר מכל דבר על איכות השירות.

 

 

 

מעוניין לשמוע עוד ?

כולם יודעים שתוכן טוב הכרחי להצלחה של אתר אינטרנט, אבל לא כולם יודעים איך ליצור אותו. השקעה נכונה בשילוב של בניית אתרים וכתיבת תוכן יכולה לעשות את כל ההבדל בין אתר זניח ונטוש ובין אתר פופולארי שמניב לבעליו הכנסות נאות ממכירות.
בישראל של היום כמעט לכל בן אדם יש מכשיר טלפון סלולרי, ויש אפילו אנשים שמסתובבים עם יותר מאחד. יותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים הסלולריים שלהם כדי להתחבר לאינטרנט, ומסתמן שהמגמה רק הולכת ומתגברת.
מדינת ישראל הקטנה היא למעשה מעצמת היי-טק האחראית לכמה מהחידושים הטכנולוגיים החשובים של שני העשורים האחרונים. בישראל פועלות חברות חזקות מאוד עם שם בינלאומי בתחומי החומרה והתוכנה, והישראלים גם ידועים ברחבי העולם כמומחים לקידום אתרים ושיווק באינטרנט.
בעל עסק המעוניין לבנות אתר אינטרנט עלול למצוא את עצמו מתלבט רבות בין השירותים השונים שמציעה כל חברת בניית אתרים, וזאת עוד בטרם הזכרנו את אתרי החינם. כמובן שכל בעל עסק יכול לבנות את האתר בעצמו, אך הדבר דורש ידע והשקעת זמן רב. חברת בניית אתרים מציעה ללקוחות שירותים רבים ולווי צמוד לאורך כל הפרויקט, החל מהשלב הרעיוני ועד לבנייתו ועדכונו של האתר באופן דינאמי.
פריחתה של רשת האינטרנט הביאה לכך שכיום ניצב המבקש לבנות אתר בפני שפע מבלבל של אפשרויות, המקשה עליו למצוא בהן את ידיו ורגליו. בכדי לסייע לכם מעט במשימה, נציע במאמר זה מספר קריטריונים לגיבוש אמות מידה שיסייעו לכם בבחירת חברת בניית אתרים.
שוק האינטרנט המגוון של ימינו הביא להתפתחותן של חברות בניית אתרים רבות. עם זאת החברות שונות זו מזו במאפיינים רבים. בכדי להכניס מעט סדר במגוון האפשרויות הקיימות בשוק לבניית אתרים נבקש במאמר זה לחלקן למספר קבוצות עיקריות ונמנה את היתרונות והחסרונות של כל סוג חברות.
לאור הכמויות האדירות של אתרי אינטרנט הנולדים מדי יום, עיצוב הוא אחד מהשלבים המכריעים ביותר בתהליך בניית האתר. ציבור הגולשים דורש לקבל את הטוב ביותר כאן ועכשיו. כל אתר באינטרנט מנסה לתפוס את תשומת לבם של הגולשים, ורק על ידי בניית אתרים מעוצבים כהלכה תוכלו לשכנע את הגולשים לבחור דווקא באתר שלכם מכל האתרים.
אחד מהעקרונות העתיקים ביותר ביהדות הוא "סוף מעשה במחשבה תחילה". עיקרון פשוט אך אפקטיבי, ומומלץ ליישם אותו בכל אספקט של חיינו. בניית אתרים מכווני מטרה מסתמכת באופן מוחלט על אותו עיקרון. אם נקבע את מטרות האתר לפני שנתחיל את מלאכת בניית האתר, סיכויי ההצלחה שלנו יגדלו בכמה מונים.