האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

עצות קידום אתרים בגוגל

אחת מהמשימות החשובות ביותר בתהליך הקמת אתר אינטרנט היא קידום אתרים בגוגל. בימינו ישנם מיליונים של אתרים פזורים ברחבי הרשת, וכדי להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל, מוכרחים לנקוט בפעולות קידום ממוקדות.

שבע עצות קידום אתרים בגוגל:

  • תוכן טוב הוא המפתח להצלחתו של כל אתר. בלי תוכן טוב, כל המאמצים לקידום אתרים בגוגל לא יועילו. תוכן איכותי הכתוב המותאם למנועי חיפוש ומשתמש במילות המפתח הנכונות, ימשוך תנועת גולשים גבוהה וגם יוביל לחיזוק מעמד האתר בגוגל.

  • בחירת מילות מפתח רלוונטיות לתחום בו האתר עוסק. מעבר להחדרת מילות המפתח לתוכן המופיע באתר, אפשר להשתמש במילות המפתח בחלוקת הדפים של האתר ובבניית תגיות כותרת ייחודיות.

  • קידום אתרים בגוגל באמצעות מפת אתר. מפות אתרים עוזרות למנועי חיפוש לסרוק את המדורים השונים באתר. ככל שהאתר קל יותר לסריקה, כך מיקומו בגוגל יהיה גבוה יותר.

  • שילוב של קישורים פנימיים באתר יאפשר לזחלני הרשת של גוגל ומנועי חיפוש אחרים לסרוק את האתר. קישורים בין התכנים השונים המופיעים באתר עשויים לגרום לקטלוג של כל דפי האתר באינדקס של גוגל.

  • אתר גדול הוא אתר טוב. גוגל נוטה לא להתייחס לאתרים קטנים מדי ולהשאיר אותם מחוץ לאינדקס שלו. העלאת תכנים בקביעות תהפוך את האתר לדינאמי יותר בעיני גוגל ובעיני הגולשים. עם זאת, מומלץ ליצור אתר עם מעט שכבות על מנת לא לבלבל את זחלני הרשת.

  • בחירת שרת אירוח טוב יכולה גם היא להשפיע על קידום אתרים בגוגל. שימוש בשרת איטי או שרת שקורס לעיתים קרובות יחבל במאמצי הקידום במנועי החיפוש. יתרה מזאת, הוא יגרום לבחירת גולשים.

  • קידום של האתר באתרים אחרים, פורומים ובלוגים יעזור לחזק את האתר בגוגל ובקרב הגולשים. כל קישור המפנה בחזרה לאתר משפיע על הדירוג שלו בגוגל.

עצות אלה הן רק קצה הקרחון בתחום קידום האתרים בגוגל. קידום אתרים למקומות הגבוהים בגוגל דורש תשומת לב יומיומית ולכן מומלץ לפנות לחברה המתמחה בקידום אתרים.