האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

מומחה קידום אתרים

האינטרנט הפך בעשור האחרון לחלק בלתי נפרד מכמעט כל אספקט של חיינו, והוא צפוי לתפוס תפקיד מרכזי אף יותר בעשור הקרוב. כשלכל חברה ועסק יש אתר משוכלל ומרהיב, בשביל שאתר יגיע להישגים משמעותיים צריכים מומחה קידום אתרים.

מומחה קידום אתרים הוא אדם שבקיא בכל הטכניקות, הטריקים והאיסורים של מלאכה מודרנית זאת. הוא שולט בשפה בה מדברים מנועי החיפוש ויודע איך לקחת אתר מסורבל בעל קוד מיושן ותוכן דהוי ולהפוך אותו לאתר קליל, מלא בתוכן איכותי ונגיש למנועי החיפוש.

מה עושה מומחה קידום אתרים?

בגדול, מומחה קידום אתרים אחראי על שדרוג קוד האתר ושכתוב תוכן האתר באופן כזה שיאותת לגוגל שהאתר שלכם רלוונטי יותר לתחום בו הוא עוסק מאשר אתרים אחרים. הוא עושה זאת באמצעות התאמה של האתר למילות המפתח במנועי החיפוש.

בהתאם לתקציב, מומחה קידום אתרים ימשיך לעדכן את האתר בהתאם למגמות המשתנות בשוק, ולפעול לחזק את מעמדו של האתר במנועי החיפוש גם באמצעות פעילות מחוץ לאתר.

חוקי המשחק של עולם קידום האתרים תמיד משתנים, כך שחשוב מאוד להמשיך ולהשקיע בקידום האתר שלכם. אם האתר שלכם איכותי, עבודת קידום נכונה ומתמשכת תוכל למקם אותו בראש הטבלה.

איך בוחרים מומחה קידום אתרים?

השלב הראשון, כמובן, הוא חיפוש בגוגל. מומחה קידום אתרים אמיתי ישקיע קודם כל את מרצו בקידום עצמו, לו רק כדי להוכיח את יכולותיו בתחום. אולי מי שמופיע בתוצאה הראשונה בגוגל יהיה קצת יקר מדי בשבילכם, אבל מומלץ מאוד שתלכו לפחות על עשר התוצאות הראשונות.

שוק קידום האתרים הוא תחרותי ביותר. מדי יום קמים עוד ועוד אתרים, עוד ועוד עסקים מחליטים להרחיב את פעילותם אל האינטרנט, ואיתם קמות עוד חברות לקידום אתרים, כאשר כולם מתחרים על אותה המשבצת.

זאת הסיבה שצריך לשים לב למה שאותו מומחה מציע לכם: הישמרו מפני אנשים המבטיחים לכם את המקום הראשון בגוגל בזמן קצר מאוד. סביר להניח שהם מתכננים להשתמש בשיטות שנפסלו על ידי גוגל, ובסופו של דבר יגרמו לחרם על האתר שלכם.