האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

מערכות משולבות TBM

תוכנת  TBM
יותר מתמיד, בסביבה העסקית המאתגרת של היום, מנהלי חברות משקיעים מאמצים רבים בטיפוח הנכס החשוב ביותר שלהם – הלקוחות. הצלחת החברות נמדדת ביכולת לחזק את הקשר ונאמנות הלקוח ולמקסם את יעילות ותוצר הקשר עם כל לקוח ולקוח, בין אם עם מדובר בשיווק, מכירות, או שירות לקוחות.
מערכות Total Business Management) TBM) מנהלות תחת תוכנה אחת את כל האינטרקציות והפעילויות עם כל סוגי ה"לקוחות" של הארגון (לקוחות, עובדים, מנהלים,שותפים, קבלנים, ספקים וכדומה) על מנת לבנות את "פרופיל" הלקוח ובהתאם להתאים לו פתרון (מוצר, מבצע, דוח, חיוב וכדומה) ה"תפור" לצרכיו.
 
מערכת ה TBM של חברת דרונט: BUSINESS+
Business+ של דרונט הינו מוצר תוכנה ייחודי המשלב עשרות שנות ניסיון בשיווק ומכירות המיושמים בטכנולוגיה מתקדמת מבוססת תשתית "ענן".

תוכנה זו מאפשרת לנו להציע לכם פתרון הפועל באינטגרציה מלאה בין כל מרכיביו ומסייע לחברתכם לייעל את פעיליות השיווק והמכירות שלכם, ליצור לידים חדשים, להגדיל את מכירות החברה, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ואת ההוצאה הממוצעת שלהם (באמצעות מודול ה-CRM החברתי) ולשפר את החשיפה של אתר האינטרנט של החברה.

התוכנה גמישה ומאפשרת לך לנהל מגוון של סוגי ישויות כגון לקוחות, ספקים, עובדים, שותפים, סניפים, זיכיונות וכו, כל אחד עם סט של קריטריונים והגדרות - ייחודי להם. התוכנה מבוססת ארכיטקטורת SOA, בנויה בטכנולוגית NET4.0. וככזאת הינה תוכנת הניהול העסקי המתקדמת ביותר בישראל.

פתרון של BUSINESS+

במערכת BUSINESS+ נחסכת כפילות בין המערכות השונות, הממשק אחיד, היעילות והגמישות הינן מקסימאליות. מודולי המערכת (למשל תת תוכנת הקטלוג) עובדים באופן רוחבי על כל תתי המערכות ומספקים שרותים בתצורת web services לכל תתי המערכות בתוכנה. הגדרות התהליכים וה work flow מתבצעות דרך מודול לניהול תהליכים ברמת המערכת – מה שמאפשר גמישות מקסימאלית והתאמה לאין סוף תרחישים עסקיים שונים.

מערכות BUSINESS+ הוטמעו בהצלחה בארגונים רבים: חברות גיוס והשמה, רשתות קמעונאיות, חברות סחר, חברות בנייה, אתרי מסחר ושיתוף מידע, אולמות אירועים ועוד.
הארכיטקטורה של BUSINESS+ כוללת ממשקים פשוטים ומהירים למימוש לעשרות web services חיצוניים כגון מפות, סליקה, גוגל, פייסבוק ועוד.

BUSINESS+ הינה שילוב מנצח של אוסף מערכות מודלריות המחוברות באופן אינטגרלי, אמינות, יעילות ובעלות ממשק משתמש ובסיס נתונים אחיד.