האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

סיפורי הצלחה

כלביית אפיקים הינה בין הכלביות הוותיקות בארץ שמספקת בין היתר שרותי פנסיון לכלבים, בכלביה מועבר קורס אילוף כלבים ועוד הרבה פעילויות הקשורות לטיפול בכלבים.
טבעות אירוסין דני יוסף הינה חברה וותיקה שעיקר פעילותה זה יצוא יהלומים ועיצוב תכשיטי יהלומים
חברת DiamondFloor.com הינה החברה המובילה בעולם לסחר ביהלומים און-ליין. מאמצי השיווק הניבו פרי עצום וכעת החברה ממוצבת כטובה בעולם לאיתור יהלומים ורכישה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.
חברת ישראנט מתמחה בפתרונות מחשוב לעסקים כגון: הקמה ותחזוקה של רשתות תקשורת, מרכזיות IP, תוכנות לניהול עסק, מכירת מחשבים וציוד נלווה
ד"ר אבי ויינברג הינו רופא מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית ולזכותו ניסיון מצטבר של עשרות שנים - הן כמנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "ברזילי" באשקלון והן כמנתח בכיר ברשת בתי החולים "אסותא"
טד בר – סוכן ביטוח פעיל בענף ביטוח חיים , ביטוח סיעודי וביטוח בריאות משנת 1983, מחבר הספר 'ביטוח סיעוד בישראל', עומד לרשותכם להכוונה, סיוע ועריכת פוליסות לביטוח סיעודי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה ,ביטוחי מנהלים, קרן פנסיה .
לאחר ביצוע סקר קצר ברשת, החלטנו ללכת על חברת דרונט. הסיבה היא מאד פשוטה: כל אתר שסקרנו בתחום שלנו ובתחומים משיקים, נבנה על ידי דרונט. קיבלנו את הרושם שמדובר בחברה מובילה ובעלת ניסיון רב בתחומי המחשוב וההבנה העסקית של תחום זה.
החלטנו לעבוד עם חברת דרונט לאור ההמלצות שקיבלנו וכן בגין הוותק של החברה, יכולותיה הטכניות וכמובן הידע המצטבר. חיפשנו חברה שיכולה להעניק לנו פתרון שיווקי כולל, מעבר לתהליכי בניית האתר, ומצאנו בית חם...
קיבלנו המלצות משותפים עסקיים רבים שעבדו בעבר עם המערכת של דרונט ולכן פנינו לחברה. לאחר היכרות עם מערכת ניהול התוכן של דרונט, הבנו שבאמצעותה נוכל לעשות הכל מהבית בקלות וללא תלות בחברה לאחר השלמת בניית האתר.
מנכ"ל חברת דרונט אליק כהן החליט לתת עדיפות גבוהה לחברה להגנת הטבע ונתן לנו הצעת מחיר שהתחשבה בעובדה שמדובר בארגון שלא למטרות רווח. הרגשנו בפגישה עם אליק שיש רצון אמיתי לעבוד עם החברה כגוף ששומר על הסביבה בישראל ושיש עניין אמיתי לקדם את האתר.