האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

פיתוח אתרי אינטרנט

פיתוח אתרי אינטרנט הוא תחום תחרותי ודינאמי מאוד, המצריך מיומנות טכנית וחשיבה יצירתית הן יחד. אלפי אתרים חדשים צצים מדי יום ונאבקים על אור הזרקוריםו בעלי עסקים המעוניינים לפרסם באינטרנט לא יכולים להתפשר על פיתוח אתרים בינוני וחסר השראה.

פרסומות אינטראקטיביות

בין אם אתם שוכרים חברה או אדם פרטי או עושים את זה בעצמכם, פיתוח אתרי אינטרנט הוא תהליך מדויק המחייב חשיבה שיווקית מעמיקה. אתרי אינטרנט של עסקים הם למעשה סוג של פרסומות אינטראקטיביות ולכן חשוב להקפיד שכל פסיק ימצא במקומו הנכון.

פיתוח הקונספט השיווקי

לפני שמתחילים את מלאכת פיתוח האתר, צריך לפתח את אפיון האתר ואת הקונספט השיווקי שלו. האפיון של אתרי אינטרנט של חברות היי-טק שונה בתכלית מהאפיון של חנויות בגדי נשים. האתר צריך לדבר בשפה של קהל היעד ולהשתמש במוטיבים ויזואליים מעולם הדימויים שהוא מכיר.

הגדרה מדויקת של ייעוד האתר תקבע את העקרונות הבסיסיים של תהליך הפיתוח. אם רוצים שהאתר יתפקד כחנות מקוונת או יפעיל מיני-רשת חברתית, צוות הפיתוח יצטרך להתאים את עצמו למשימה. דבר כמעט אינו בלתי אפשרית - הכל פונקציה של זמן, כסף וכושר המצאה.

פיתוח אתרים באמצעות מערכת ניהול תוכן

פיתוח אתרים בימינו נעשה לרוב באמצעות מערכות ניהול תוכן (CMS) - חלפו מהעולם הימים בהם מתכנת ישב לכתוב את הקוד של האתר מאפס ועמל בסיזיפיות על כתיבת קודים של צבעים ועיצוב. אין בכך להגיד שעבודתו של המתכנת אינה רצויה או משמעות יותר, אך כיום הפוקוס הוא על פיתוח אתרי אינטרנט מהירים עם ממשק אינטואיטיבי ופונקציות חדשניות.

חברת דרונט מציעה מגוון שירותים ופתרונות טכנולוגיים בתחום של בניית אתרים ומעסיקה צוות פיתוח אתרים מקצועי ומנוסה המפתח את מערכת ניהול התוכן המתקדמת והפופולרית בארץ.