האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

קידום אתרים - עשה זאת בעצמך

אז הקמת אתר אינטרנט חדש עם עיצוב מלהיב ותוכן ייחודי. אם לא ביצעת קידום אתרים, סביר להניח שאתה מרגיש עכשיו כמו בעל עסק שיושב בחנות ביום הפתיחה החגיגי ומחכה - ואף אחד לא בא. אם הגעת לכאן סימן שחיפשת מידע על קידום אתרים בשיטת עשה זאת בעצמך.

קידום אתרים - עשה זאת בעצמך - כל מה שרצית לדעת

כל אדם עם ידע בתכנות HTML והיכרות טובה עם האינטרנט יכול לנסות את כוחו בקידום אתרים. עם זאת, קידום אתרים הוא תהליך רב-שכבתי אשר מתבצע לאורך זמן, ותצטרך להשקיע בו לא מעט על מנת לראות תוצאות.

השלב הראשון בקידום אתרים הוא חיפוש אחר מילות מפתח המתארות את התחום הספציפי בו האתר שלך עוסק. יש לבחון את מילות המפתח ולברר מהו היקף החיפושים של הביטויים ומהי התחרות איתה תצטרך להתמודד.

טיפ קטן: אחרי שגילית עם איזה אתרים אתה מתחרה, נסה לברר באילו ביטויי חיפוש שאתה לא חשבת עליהם הם משתמשים.


אופטימיזציה מובנית וכתיבת תכנים

אחרי שבחרת את מילות המפתח אפשר להתחיל לעבוד על קידום האתר. קידום אתרים מתבסס בעיקר על הטעמה של מילות המפתח באזורים שונים של האתר. תצטרך לערוך חלק מהטקסטים המופיעים באתר כך שהם יכללו את מילות המפתח בדחיסות מסוימת.

לעיתים גם כדאי לכתוב טקסטים חדשים המבוססים על מילות המפתח. טקסטים אלה קיימים בעיקר על מנת להגביר את הרלוונטיות של האתר שלך בעיני גוגל ולעיתים ממקמים אותם באזורים פחות בולטים באתר. עם זאת, כדאי שהם יהיו טקסטים בעלי תוכן ענייני, כדי שהגולשים שכן נתקלים בהם לא ירגישו שמבזבזים את זמנם.


הטמעת מילות מפתח באזורים שונים של האתר

ההטמעה של מילות המפתח באלמנטים שונים של קוד האתר כמו תגיות וכותרות עמודים מחזקת את מלאכת הקידום בכך שהיא מסייעת לזחלני הרשת של מנועי החיפוש לזהות עמודים שונים באתר על פי נושאים.

קידום אתרים חיצוני

תהליך קידום אתרים מתבצע גם מחוץ לכותלי האתר שלך - יש לעמול על השגת קישורים חיצוניים לאתר שלך על ידי פעולות שיווק שונות, כתיבה בבלוגים, פורומים ורשתות חברתיות ויצירת קשרים עם אתרי אינטרנט בתחום.

כמובן שזהו רק קצח הקרחון. חפש עוד מאמרים על קידום אתרים - עשה זאת בעצמך בגוגל - או צור קשר עם חברת דרונט לקבלת שירות קידום אתרים איכותי !