האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

תכנון בניית אתר

תכנון בניית אתר אינטרנט יכולה לחסוך לכם הרבה כסף, זמן ומאמצים. ישנם משתנים רבים שצריך לקחת בחשבון כשבונים אתר אינטרנט, וללא תכנון והיערכות מראש אתם עלולים למצוא את עצמכם עם אתר שאינו מתפקד כמו שצריך ולא משרת את צרכיכם כראוי.

לפני שניגשים למלאכה הטכנית של בניית אתר, מומלץ לבצע תכנון קפדני של התכנים שיופיעו באתר ושל הפונקציות שאתם מעוניינים שהאתר יציע. התוכן והפונקציות האלה יכתיבו למי שמעצב את האתר ולמי שבונה אותו את הכללים לבניית הסביבה של האתר.

אתרים שונים באים לקדם דברים שונים, ולכן יש לתכנן את תוכן האתר בהתאם. אתרים אישיים כגון בלוגים ואתרי תדמית יתמקדו על הפן האישי ויספקו פרטים על האדם ו/או הגוף המוצגים באתר. לעומת זאת, אתר עסקי של חברה המשווקת מוצרים ו/או שירותים ישתמש בשפה שיווקית יותר על מנת לעודד מכירות ופעילות צרכנית.

תכנון נכון של התוכן גם יעזור לכם בקידום אתרים במנועי החיפוש. כתיבת תכנים איכותיים והתאמת האתר למנועי חיפוש (SEO) תוביל לדירוג גבוה של האתר בגוגל ובמנועי החיפוש השונים. תהליך זה כולל הטמעה נכונה של מילות מפתח בטקסטים ובמבנה האתר עצמו.

אם אתם רוצים אתר עם פונקציות מיוחדות, גם את זה יש לתכנן מראש. בניית אתרים המכילים פורומים, אזורים מיוחדים עם הרשאות לחברים בלבד ואפשרות לרכוש מוצרים בכרטיס אשראי דורשת סוג שונה של קידוד, אותו יש לתכנן מהיסוד על מנת שהאתר יעבוד בקלילות וביעילות.