האתר שלכם חייב להיות נגיש! חוק הנגישות נכנס לתוקף ואתם חייבים להיות מוכנים
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

Woocommerce

Woo commerce

WooCommerce הוא תוסף המאפשר מסחר אלקטרוני המשתלב בצורה חלקה ומלאה באתרי WordPress. התוסף מעניק פתרון ושליטה לבעלי האתר ליצירת חנות סחר. המערכת פותחה במקור בשנת 2011 וכיום ישנם מעל 350 מפתחים שתורמים לפיתוח הקוד. המערכת כתובה ב PHP בקוד פתוח (open source).

WooCommerce מאפשר יצירת חנות וירטואלית בסיסית עם פונקציונאליות לביצוע פעולות כגון: ניהול מוצרים, ניהול הזמנות, מערכת שלמה של מכירה ורכישה. בנוסף, קיימות אפשרויות בסיסיות לניהול מלאי, ניהול לקוחות, חישוב עלויות משלוח, יצירה ושימוש בקופונים ועוד.
את היכולות הבסיסיות של המערכת ניתן להרחיב על ידי הוספת הרחבות מתוך מגוון של מאות תוספות הקיימות ברשת. על ידי הוספת הרחבות אלה תתאפשרנה בחנות פעולות נוספות לדוגמת מעקב אחר הזמנות, ניהול מאגר לקוחות רחב, ניהול החזרות, הזמנת מוצרים מראש ועוד מגוון רחב.

יתרונות המערכת

כמו בכל מערכת, גם לווקומרס יתרונות משלה. חשוב לזכור כי המערכת משתמשת לבניית אתר סחר בסיסי ובמקרים בהם זה אכן הצורך, תספק יתרונות רבים:

  • מערכת גמישה
  • התקנה פשוטה באתרי וורדפרס
  • מאגר של מאות הרחבות בשוק לשדרוג המערכת
  • מהמערכת מתעדכנת על בסיס קבוע- מתווספים שיפורים ואפשרויות חדשות
  • תהליכי מכירה ורכישה מלאים ופשוטים למשתמש

     WooCommerc הינו ללא ספק הפתרון הנכון ביותר ליצירת חנות דיגיטלית קטנה לבעלי אתרי וורדפרס. זו לחלוטין פלטפורמה מהחזקות בשוק עם ביקורות ודירוגים נהדרים, רק לאחר הבנה והיכרות עמוקה של המערכת אפשר לנצל ולהכיר את היכולות הקיימות בה.