האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

נחתם הסכם שת"פ בין הפניקס לדרונט

חברת דרונט והפניקס חתמו על הסכם שיתוף פעולה להקמת אתרים סוכני הביטוח של הפניקס

מנכ"ל דרונט, אליק כהן : המהלך משדרג את פעילות הסוכנים מצד אחד וייקדם את קבוצת הביטוח לצמרת הדירוגים במנועי החיפוש

חברת דרונט, המובילה בהקמת ופיתוח אתרי אינטרנט, חתמה באחרונה עם חברת הביטוח הפניקס הסכם שיתוף פעולה שכותרתו אתר לכל סוכן.

על פי ההסכם, חברת דרונט תקים אתר לכל אחד ואחת מסוכני חברת הביטוח אתר ייחודי ומעוצב. מדובר בתהליך שבסופו ייבנו מאות אתרים שכולם יהיו מקושרים לאתר חברת הביטוח. תכנים כלליים ומוצרי ON-LINE של חברת הביטוח יופיעו גם הם בכל אחד מאתרי הסוכנים. היקף הפרויקט נאמד בכמליון שקל.

מנכ"ל חברת דרונט, אליק כהן, אמר כי המהלך הזה הינו סנונית ראשונה בישראל של מודל נפוץ מאוד בעולם.

קבוצות עסקיות בעלות מפיצים סוכנים ושותפים רבים גילו כי משתלם לבנות אתרים על חשבונם לגופים אלו. מצד אחד מחזקת החברה את הקשר עם הסוכן בכך שהיא תורמת לו אתר איכותי המשמש ככלי עבודה ושיווק לסוכן.

מצד שני החברה משתמשת באתר, בניהולו של הסוכן, לקידום מוצריה ולקידום מיצובה במנועי החיפוש המהווים את כלי השיווק המוביל ברשת.

הסיבה לכך, לדברי כהן, היא שילוב בין אופטימיזציה של המערכת לדרישות מנועי החיפוש ופעילותם בו זמנית של מאות אתרים המקושרים לחברה.

ממחקרים שנעשו בעולם בתחום עולה כי החזר ההשקעה לגוף הממן הינו גבוה בהרבה ביחס לפעולות השיווק המסורתיות.

התועלת הנמדדת במונחי לידים עסקיים וקידום הפעילות כתוצאה מההרחבה המסיבית של הנוכחות במנועי החיפוש - מכסה את ההשקעה פר אתר תוך פחות משנה!

כהן הוסיף כי:"לדרונט טכנולוגיה ייחודית המאפשרת, בעלות סבירה לחברת הביטוח, בניית אתר תדמיתי איכותי לסוכן המשלב מודולי סחר של חברת הביטוח. מצד אחד, הסוכן נהנה מאתר תדמיתי שייבנה בהתאם למידותיו, כלומר להתמחויותיו הספציפיות. מצד שני, יהיה לסוכן לינק לחברת הביטוח על מנת שיוכל לתת שירות ללקוח גם באמצעות האינטרנט. הסוכנים נהנים בנוסף בשלב ראשון מדובר במוצרי ביטוח פשוטים יחסית כגון ביטוחי נסיעות ורכב. בעתיד יורחב סל המוצרים המוצע על ידי הסוכן למוצרים מורכבים יותר".

את האתרים תבנה חברת דרונט באמצעות טכנולוגיה שמציעה חברת מודולו - חברת הזנק בקבוצת דרונט המתמחה בבניית אתרי אינטרנט איכותיים לעסקים קטנים ובינוניים. חברת הפניקס תממן את הקמת האתרים הללו ואילו הסוכנים עצמם ישלמו את דמי התחזוקה ואירוח באתר.

לדברי כהן, בעקבות ההסכם הזה, צפויה מהפכה בעבודת סוכני הביטוח שיוכלו לספק ללקוחות שירות און ליין, כאשר הם משלבים את היחס האישי והשירות עד הבית. בדרונט מדווחים כי מספר גופים גדולים נוספים במשק -חברות וגופים אחרים בעלי רשתות סוכנים או זכיינים ושותפים עסקיים בוחנים את המודל ונמצאים בשלבים שונים של התקדמות לקראת סגירת עסקה.