האתר שלך חייב להיות נגיש! הזמן אתר חדש או שידרוג וקבל אתר נגיש (לפי תקן AA)
לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

דרונט בשיתוף פעולה עם קומפיוקול

חברת הקמת האתרים דרונט מרחיבה את שיתוף הפעולה עם קומפיוקול:מציעות פעילות קידום אתרים כחלק ממערכת ניהול האתר של דרונט

מערכת הקמת האתרים Basic 5.0 שהשיקה החודש דרונט, תוכננה בסיוע מומחי קומפיוקול כך שתפעל בתאימות מלאה לדרישות מנוע החיפוש גוגל ומנועי חיפוש נוספים.

חברת דרונט (Daronet.co.il), מהגדולות בישראל בהקמת אתרי אינטרנט, מרחיבה את שיתוף הפעולה עם חברת קומפיוקול שיווק באינטרנט (Compucall). שתי החברות יציעו לחברות וארגונים המקימים אתרים חבילת קידום האתר במנועי חיפוש שונים באינטרנט ובראשם גוגל, בעלויות אטרקטיביות. לקוחות דרונט יוכלו ליהנות גם מן הכלי הבינלאומי המוביל למדידת סטטיסטיקת האתר - ClickTracks, המשווק על ידי קומפיוקול שיווק באינטרנט.

"מרכיב זה חוסך ללקוחות דרונט עלויות בתהליך קידום האתר לאחר הקמתו בשל היות תואם וידידותי למנועי החיפוש", מסביר אליק כהן, מנכ"ל דרונט. "במערכת Basic 5.0 שולבו מאפיינים ועקרונות רבים שנועדו על מנת לקדם את האתר במנועי חיפוש, כגון הגדרה של מילות מפתח לאתר בכל עמוד, הגדרה של מילות מפתח לתמונות, שינוי של כותרת האתר בהתאם לתוכן האתר, מפת קישורים לאתר המזינה אוטומאטית את מנוע החיפוש ועוד".

לדברי אופיר כהן, מנכ"ל קומפיוקול, שיתוף הפעולה בין דרונט לבין קומפיוקול מאפשר לעסקים המקימים אתרים בעזרת Basic 5.0 לקצר באופן משמעותי את תהליך קידום האתר, כמו גם לחסוך בעלויות התאמת המערכת למנועי החיפוש. כמו כן, שתי החברות מציעות חבילות קידום משופרות ללקוחות המקימים אתרים בעזרת Basic 5.0. ידוע כי שם המשחק כיום באינטרנט הם מנועי החיפוש המגדילים את הפופולאריות של אתרי האינטרנט. עסקים המקימים אתרים ולא מקדישים לכך תשומת לב מפסידים קהל גולשים פוטנציאלי רב מאוד."

"הבעיה המרכזית כיום, היא לגרום למנוע החיפוש לקרוא את האתר במהירות ובשלמות, ולסייע למנוע החיפוש לדרג את מילות החיפוש החשובות במקומות הגבוהים, באופן טבעי. ובדיוק לבעיה הזו פיתחנו פתרון גנרי ומובנה במערכת Basic 5.0", אומר אופיר כהן, מנכ"ל קומפיוקול שיווק באינטרנט", מוסיף כהן.

אודות קומפיוקול

קומפיוקול שיווק באינטרנט (http://www.compucall.co.il) נוסדה ב- 1999 ומתמחהבפיתוח אסטרטגיה שיווקית באינטרנט ובטכנולוגיות לשיווק אתרי אינטרנט במנועי החיפוש ברשת. צוות קומפיוקול עבר את ההסמכה המחמירה ביותר כ-Google Qualified Companyונמנה על 100 הראשונים בעולם שהוסמכו כ- AdWords Qualified Professionals מטעם גוגל.

בין לקוחות החברה פלאפון תקשורת, ידיעות אחרונות, המרכז הבינתחומי הרצליה, אוויס ישראל, איסתא, דיזנהאוז, אפריקה ישראל מלונות (הולידיי אין), רשת מלונות פתאל, הקניון האינטרנטי פי-אלף, מכון הייצוא הישראלי, קבוצת רד-בינת, קבוצת פורמולה, מגל מערכות אבטחה, אורביט טכנולוגיות, אודיוקודס, NDS ועוד.

אודות דרונט (www.daronet.co.il) דרונט 

דרונט פועלת בתחום הקמת אתרי האינטרנט מאז שנת 1999 והיא שייכת לקבוצת חברות הפועלות בתחום האינטרנט בשליטתו של אליק כהן. מוצר הדגל של החברה הינה תוכנת ה- Basic, שהיוותה את הבסיס להקמתם של למעלה מ- 1500 אתרים בארץ ובעולם במגוון רחב של תחומים. בין לקוחות החברה: קבוצת אנשים ומחשבים, פרטנר, קבוצת ניופאן, אסם, TicketNet, מרכז שניידר לרפואת ילדים, בזק אונליין, אוניברסיטת ת"א, אמישראגז, קבוצת הראל, סקאל, מכון היצוא, Canon העולמית ועוד רבים אחרים.