דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתרים בישראל

מדינת ישראל הקטנה היא למעשה מעצמת היי-טק האחראית לכמה מהחידושים הטכנולוגיים החשובים של שני העשורים האחרונים. בישראל פועלות חברות חזקות מאוד עם שם בינלאומי בתחומי החומרה והתוכנה, והישראלים גם ידועים ברחבי העולם כמומחים לקידום אתרים ושיווק באינטרנט.

בניית אתרים בישראל היא תחום משמעותי במיוחד מכוון שבארץ פועלים הרבה מאוד עסקים קטנים שזקוקים לחשיפה מתמשכת כדי לשרוד בשוק הישראלי התחרותי. חברות בניית אתרים רבות פועלות בתחום לצד מפתחי אתרים ומעצבים עצמאיים.

במה שונה בניית אתרים בישראל?

ישראל היא אמנם שחקן חשוב בעולם ההיי-טק העולמי, אך ישנו מחסום מסוים שתמיד מעכב אותנו ביחס לשאר העולם - מחסום השפה העברית. תמיכה בעברית בדרך כלל מגיעה באיחור במוצרים של ענקיות התוכנה כמו מיקרוסופט וגוגל.

במשך שנים התמיכה של הדפדפנים השונים ושירותי דואר אלקטרוני למיניהם בעברית הייתה לוקה בחסר, בזמן שמנועי החיפוש לא ידעו איך להתמודד עם השפה המוזרה הזאת שהולכת מימין לשמאל ומחברת אותיות קישור למילים באופן לא ברור.

כתוצאה מכך, בניית אתרים בישראל הייתה במשך שנים מעין שוק פרוץ שלא פועל לפי החוקים המקובלים בעולם. בניית אתרים על פי תקני ארגון ה-W3C, למשל, עד היום אינה נפוצה במיוחד בקרב חברות בניית אתרים ישראליות.

במה שונה דרונט משאר החברות בישראל?

דרונט הוקמה בסוף המילניום הקודם, והצליחה להתגבר על משבר בועת ההיי-טק ולגדול, להתפתח ולצבור ניסיון וידע רב בתחום. מערכת ניהול התוכנית הייחודית שלנו היא פלטפורמה מתקמדת המאפשרת לנו להתגבר על כל המכשולים הקיימים ולגשר על הפער בין ישראל והעולם.

על ידי בניית אתרים על פי התקנים הבינלאומיים, עיצוב מקצועי ומותאם אישית, כתיבת תכנים שיווקים איכותיים ושיווק מתוחכם באינטרנט, ביכולתנו להציע לכם אתר ברמה גבוהה שאפילו יגרום לדוד מאמריקה לקנא.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.