דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתרים דרך תבנית

בניית אתרים היא מלאכה צעירה יחסית שעברה שינויים ותמורות רבים בשני העשורים האחרונים וממשיכה להתפתח גם בימים אלה. במשך השנים התגבשה מוסכמות לגבי איך אתרי אינטרנט צריכים להיראות מבפנים ומבחוץ. מוסכמות אלה הובילו לסטנדרטים בתחום העיצוב והפיתוח, ובעקבותיהם נולדו טכניקות בניית אתרים דרך תבנית.

בניית אתרים דרך תבנית מאפשרת ליצור אתר בסיסי במהירות וביעילות. התבנית כוללת מראש את כל הפונקציות הנפוצות שקיימות ברוב אתרי האינטרנט, כך שאין צורך להשקיע שעות עבודה נוספות על בנייתן מאפס.

תבניות שונות לאתרים שונים

ישנם סוגים שונים של תבניות הנקבעים על פי אופי האתר: בלוגים, למשל, מבוססים על תבנית ספציפית ששמה דגש על התוכן המתחלף באתר. אתרים רשמיים של חברות ובתי עסק, לעומת זאת, הם יותר סטטיים ונוהגים להשתמש בתבנית המציגה את יתרונות החברה ו/או המוצר שהיא משווקת.

אם תבדקו אתרי אינטרנט שונים, תוכלו להבחין בדמיון מסוים בין כולם: בדרך כלל ישנה חלוקה בין בר עליון המציג את האזורים העיקריים באתר וגוף הטקסט במרכז, המציג את התוכן של אותו אזור. לעיתים גם יופיע בר תחתון שיציג אזורים נוספים של האתר.

ייחודיות בעיצוב

על התבנית המוכרת מלבישים אלמנטים שונים שנותנים לכל אתר ואתר את הייחודיות שלו. גם אתרים שאינם סוטים מהתבנית הבסיסית ברמה של תכונות או פונקציות מיוחדות ינסו להציג עיצוב יוצא דופן שמדגיש את התחום בו האתר עוסק ומספק לו אופי ספציפי.

מערכת ניהול התכנים של חברת דרונט מאפשרת בניית אתרים מקצועיים דרך תבנית בסיסית, אך מציעה גם מבחר של אפשרויות מתקדמות שלא קיימות ברוב התבניות. הגמישות של המערכת יכולה להציע לכם אתר מקורי, מקצועי ויעיל המבוסס על תבנית מבלי להתפשר בשום אופן על איכות.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.