דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתרים סלולריים

בישראל של היום כמעט לכל בן אדם יש מכשיר טלפון סלולרי, ויש אפילו אנשים שמסתובבים עם יותר מאחד. יותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים הסלולריים שלהם כדי להתחבר לאינטרנט, ומסתמן שהמגמה רק הולכת ומתגברת.

חברות ובתי עסקים רבים כבר הבינו שאפשר לשפר את הביצועים והמכירות באמצעות בניית אתרים סלולריים. אם בעבר אתרים סלולריים נחשבו למעין עוף מוזר שעתיד לחלוף מהעולם, עושה רושם שבקרוב אתרים סלולריים יהפכו לסטנדרט אינטרנטי.

עקרונות בסיסיים לבניית אתר סלולרי

הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא שבניית אתרים סלולריים שונה באופן מהותי מבניית אתרים רגילים. על מנת שהאתר שלכם יעבוד בסביבה סלולרית, יש לבנות אותו בהתאם לתקני בניית האתרים הבינלאומיים של ארגון ה-W3C.

ניתן לבנות אתר סלולרי היא על ידי התאמת אתר אינטרנט קיים למכשירים סלולריים, אך שימו לב שדרך זה טומנת בחובה שינויים מהותיים בעיצוב, בממשק ובמבנה האתר.

לעיתים עדיף לבנות אתר חדש לגמרי, שיכלול גרסה מצומצמת של העיצוב והתכנים של האתר הרגיל, אך יהיה בנוי באופן שונה לחלוטין. יהיה עליכם לברר אם שירות האירוח שלכם מסוגל להריץ אתר סלולרי. יתכן ותצטרכו לבקש מהחברה לבצע שינויים בהגדרות השרת שלהם על מנת שזה יהיה אפשרי.

תמיכה בכל סוגי המכשירים

ישנם כל כך הרבה סוגים של מכשירים סלולריים בשוק, וכל אחד פועל בצורה קצת שונה, כך שיהיה קשה לבנות אתר סלולרי שיתאים לכל המכשירים. הפיתרון הפשוט ביותר לבעיה זאת הוא בניית אתר סלולרי פשוט ונקי ללא פונקציות מיוחדות שעובדות רק על מכשירים מסויימים.

עקרונות עיצוב שונים

מסיבות ברורות, עקרונות העיצוב של אתרים סלולריים שונים מאלו של אתרים רגילים. בגלל שלמכשירים סלולריים יש מסך ומקלדת קטנים בהרבה ממה שקיים במחשבים אישיים ואפילו במחשבים ניידים, חשוב לבנות עיצוב וממשק המתאימים בדיוק למשתמשים הסלולריים.

כל הפתרונות במקום אחד

דרונט, חברת בניית האתרים הגדולה בארץ, מקפידה להתעדכן עם הזמנים ולהכיר את תחום האינטרנט לעומק. אצלנו תוכלו לקבל אתר אינטרנט מקצועי ומרשים המותאם לכל סוגי הדפדפנים וכל סוגים המכשירים הבנוי על פי התקנים האחרונים של ארגון ה-W3C.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.