דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתרים לשיווק

בניית אתרים לשיווק חברה או עסק באינטרנט הפכה בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. עם התפתחות הטכנולוגיה והתחזקות הנוכחות של האינטרנט בחיי היום-יום, חברות רבות פונות לשיווק באינטרנט של מוצרים חדשים וישנים ולהגברת נוכחות המותג שלהן בקרב הקהל.

שיווק באינטרנט מתחלק לשתי פעילויות שונות אך משלימות: בניית אתרים ייעודיים לשיווק החברה, עסק או מוצר, ופעולות שיווק באתרים חיצוניים, פורומים, בלוגים ורשתות חברתיות למיניהן. המחזוריות מאוד חשובה באינטרנט, ולכן כדאי לשלב בין שתי הפעילויות.

עיצוב אתרים שיווקיים

אתרים המוקמים לצורכי שיווק הם בעלי אופי קצת שונה מאתרים אחרים. בניגוד לאתר אישי, אשר מתמקד על תחומי העניין והרצונות של מקים האתר, אתרים שיווקיים מתמקדים על המבקרים של האתר, מי שעתידים להפוך ללקוחות החברה \ עסק.

בדרך כלל מומלץ לפנות לחברת בניית אתרים לשיווק העסק שלכם. חברת בניית אתרים מקצועית ומנוסה תדע לשים את הדגשים הנכונים על מנת ליצור אתר שיצליח למשוך כמה שיותר גולשים לאתר ולגרום להם לרצות להישאר ולהפוך ללקוחות החברה.

תוכן ענייני שמייצג את המוצר

התכנים המופיעים באתר הרשמי של חברה או עסק צריכים להקרין מקצועיות וביטחון שלם במוצרים או השירותים שהחברה מספקת. עיצוב סולידי ומרשים, ממשק נוח וידידותי למשתמש וטקסטים שיווקיים המדגישים את יתרונותיה של החברה יעזרו לכם להשיג מטרה זו.

קידום במנועי החיפוש

כמו כן, חשוב לבנות את האתר באופן המותאם לקידום במנועי החיפוש השונים. חברות בניית אתרים שיודעות את העבודה שלהן יכתבו את קוד האתר באופן שמותאם למנועי החיפוש ובכך יסייעו לשיווק האתר ברחבי הרשת.

שיווק גרילה באינטרנט

גם אחרי שבניתם אתר מקצועי ומרשים לשיווק העסק, העבודה עדיין לא נגמרה. מומלץ לבצע פעולות שיווק באתרים חיצוניים, מה שנקרא לעיתים שיווק גרילה.

ישנן דרכים שונות לבצע שיווק גרילה באינטרנט, חלקן אפקטיביות יותר וחלקן אפקטיביות פחות, כאשר העיקרון הוא לרוב זהה: הגדלה של נוכחות המותג בקרב קהילת הגולשים.

צריך תמיד לזכור להוסיף קישור לאתר שלכם: כך תכוונו גולשים שהשתכנעו להיכנס לאתר שלכם וגם תגדילו את הרלוונטיות של האתר בעיני גוגל.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.