דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתר חינמי

בניית אתרים באינטרנט לעסקים, לארגונים או לאנשים פרטיים, הפכה בשנים האחרונות לנחלת הכלל ואתרים רבים מציעים שירותים שונים בתחום זה, החל מעיצוב או בניית אתרים בחינם על ידי הלקוח, ועד שיווק האתר וקידומו במנועי חיפוש.

בניית אתרים איכותיים לעסק שלך כרוכה, בדרך כלל, בעלויות גבוהות ובהן עלויות של בניית האתר, של עיצוב האתר ושל קידום האתר. עם זאת, אתרים רבים, כדוגמת וורדפרס ובלוג ספוט, מציעים בניית אתרים בחינם על גבי פלטפורמה נוחה ופשוטה, המאפשרת לכל בעל עסק, גם אם לא הפעיל מימיו מחשב, ליצור אתר פרופיל או תדמית לעסק שלו. חשוב להזכיר כמובן שאלה הם אתרים באיכות פחותה, ללא עיצוב ייחודי וללא קידום מקצועי.

אז מדוע אנשים משלמים כסף עבור בניית אתרים אם ניתן להשיג זאת בחינם? כמו כל דבר המגיע בחינם, גם לפלטפורמות אלו חסרונות רבים. הבעייתיות העיקרית בפלטפורמות בניית אתרים חינמיים היא מספר האפשרויות המוגבל המוצע לאתר. בניית אתרים בחינם מוגבלת לרוב לתבניות עיצוב מסוימות בלבד, בעלות עיצוב בסיסי ביותר וללא אפשרויות התאמה.

כל עיצוב תבניתי עשיר יותר כרוך בתשלום או שאינו אפשרי כלל בכלים אלה. תבניות אלו מתאימות אולי לעסקים קטנים או לאנשים פרטיים, אך לא לעסקים בינוניים וגדולים. אתר אינטרנט הוא חלון הראווה של העסק, ומשום כך עליו להיות מעניין, מושך לעין, דינאמי וקל לניווט ולהתמצאות.

בעל עסק המעוניין לעצב חלון ראווה איכותי לעסק שלו, צריך לעשות שימוש בתבניות ובאמצעים רבים, העולים בהרבה על מה שניתן למצוא בפלטפורמות בניית האתרים החינמיות.

ומה לגבי קידום אתרים? אתרי החינם מאוחסנים באינדקס אתרים, הנמצא על השרת של נותן השירות. קידום האתרים תלוי בפרמטרים רבים, ואחד מהם הוא מיקום האתר. אתר הממוקם באינדקס אתרים שכזה יתקשה יותר לקדם את עצמו, בגלל ריבוי האתרים הנמצאים באותו האינדקס.

מעבר לכך, ברוב המקרים אין לכם גישה לקוד האתר ובכך נמנעת מכם האפשרות לבצע תיקונים שונים העשויים לסייע לקידום. לרוב גם לא תהיה לכם שליטה על פרסומות שונות המופיעות באתר. מומלץ לכן לבדוק מה מציעים לכם לטווח הארוך - במקרים רבים בניית אתרים בפלטפורמות אלו אכן אינה עולה כסף אך השירותים השונים שתזדקקו להם, עכשיו ובעתיד, יעלו לכם הרבה יותר.

בניית אתרים באתרי החינם יכולה להיות אפשרות טובה לאנשים פרטיים או לארגונים קטנים אך לא לעסקים המכבדים את עצמם ומבקשים להפיק את המיטב מאתר האינטרנט שלהם.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.