דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתרים לפי הספר

בניית אתרים היא פרויקט המורכב ממספר שלבים, אשר אי הקפדה עליהם יכולה לעלות ביוקר בהמשך הדרך. רבים מתחילים בתהליך מבלי שהגדירו מהי מטרתו של האתר, כיצד הוא יראה ואילו תכנים וכלים יכללו בו, והדבר גורם לעיכובים רבים בתהליך, כמו גם להוצאות רבות נוספות.

אך אפשר לעשות זאת גם אחרת - פרויקט בניית אתרים, המתחיל בתכנון ובאפיון נכון, יוכל לשרת את העסק המקים אותו הרבה מעבר למה שציפה. לפניכם השלבים הראשונים שצריכים להוות חלק מכל תהליך בניית אתרים.

שלב ראשון של בניית אתרים - תוכנית שיווק

השאלה הראשונה שעליכם לשאול את עצמכם היא מדוע אתם רוצים לבנות אתר? אל תסתפקו בתשובה סתמית - האתר הוא כלי שיווקי רב עוצמה ואם לא תדעו מה אתם רוצים להשיג באמצעותו, קרוב לודאי שהוא יפספס את המטרה. כיצד בניית אתרים תשרת את העסק? כיצד תשווקו את האתר? מי קהל היעד שאתם רוצים לפנות אליו? מה אתם מעוניינים להעביר באמצעות האתר? תשובות מפורטות ומקיפות לשאלות אלו הן הכרחיות על מנת להמשיך ולהתקדם בתהליך.

שלב שני- אפיון האתר

כעת, משהגדרתם מה מטרתו של האתר, יהיה קל יותר לאפיין אותו. תהליך אפיון האתר הוא אולי השלב החשוב ביותר בכל פרויקט בניית אתרים ויש להקדיש לו את מלוא תשומת הלב. כאן תקבעו כיצד יראה האתר, אילו פונקציות הוא יכלול, אילו דפי תוכן ואילו כלים יופיעו בו, כיצד יעוצב האתר, באיזו שפה הוא ייכתב, אילו מודולים יכללו בדף הבית שלו ועוד פרמטרים רבים נוספים. חשוב לבצע את האפיון בעזרת איש בניית אתרים מנוסה, על מנת שלא לפספס שום פרט.

שלב שלישי בבניית האתר שלכם

לאחר שהגעתם לשלב זה, גם אתם וגם בונה האתרים שלכם רואים בחזונכם אתר דומה; ובדיוק בשלב זה עליכם לפנות איש איש לעבודתו - הוא יתחיל בתהליך בניית אתרים ברמה הטכנית והעיצובית ואילו אתם תתחילו ליצור את תכני האתר. עליכם ליצור תכנים קבועים, כמו דף ה"אודות" או דף ה"שירותים", תכנים מקצועיים, כמו מאמרים מקצועיים, מפרטים ודפי מוצר וכל תוכן אחר שהגדרתם בשלב האפיון. התחילו את כתיבת התכנים בד בבד עם התחלת כתיבת קוד האתר, שכן שלב זה עלול להיות, פעמים רבות, השלב המעכב את הפרויקט כולו.
דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.