דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתר לקידום

כבניית אתר לקידום העסק היא צעד נכון לשיפור נתוני המכירות שלכם. היום לכל בית עסק, נותן שירות או יצרן יש אתר לקידום האג'נדה העסקית שלו, ואף אחד לא יכול להרשות לעצמו להישאר מאחור בנושא זה, במיוחד לא עסקים קטנים.

המטרה הראשית של בניית אתר לקידום העסק היא להגיע למצב שבו האתר שלכם יופיע במקומות הראשונים בחיפושים בגוגל המתייחסים לתחום בו האתר עוסק. בניית אתר שיופיע בעמודים האחרונים של תוצאות החיפוש בגוגל כמעט ולא תביא לכם שום תועלת.

התאמת אתר לקידום במנועי החיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO בעגה המקצועית) נעשית בכמה שלבים: ראשית, יש לאתר את ביטויי החיפוש הרלוונטיים לתחום של האתר שלכם ולגלות אילו מהביטויים מניבים הכי הרבה חיפושים בחודש. רצוי להשתמש בביטויים ספציפיים על מנת למקסם את כמות האנשים שיתעניינו באתר מתוך כל אלו שיחשפו אליו.

מילות המפתח שנבחרו ישמשו כבסיס לבניית האתר. הטקסטים השונים שיופיעו באתר צריכים להכיל את מילות המפתח על מנת להדגיש את הרלוונטיות של האתר לנושא המדובר. חשוב מאוד למצוא איזון בין דחיסות מילות המפתח ובין כתיבת קולחת ולא מגמתית.

סוף מעשה במחשבה תחילה

מומחי SEO ישדרגו את קוד האתר כך שיהיה מותאם לאותן מילות מפתח שבחרנו. באופן כללי מומלץ לבנות אתר רק לאחר שבוצע מחקר מילות המפתח, כך שיהיה ניתן להתאים את האתר לקידום במנועי החיפוש תוך מלכתחילה. כך תוכלו לחסוך עבודה כפולה.

בניית אתרים על פי הסטנדרטים הבינלאומיים, הפרדה בין תוכן ועיצוב ואחסון האתר בשרת אמין ומהיר יעזרו לבניית אתר איכותי שיקבל דירוג גבוה בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים. הצלחת העסק שלכם נמצאת בהישג ידכם!

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.