דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתר מהיר

האינטרנט חולל מהפכה באופן שבו אנחנו צורכים ומחפשים מידע. אם פעם היינו צריכים ללכת לספרייה, לפתוח ספר אנציקלופדיה ולחפש את הנושא שעליו אנחנו מעוניינים לקרוא בתוכן העניינים - היום הכל נעשה בלחיצת כפתור. אנחנו מצפים שמידע יהיה נגיש, מהיר ואיכותי.

מסיבה זאת, בניית אתר מהיר היא אחד מהיעדים החשובים ביותר בבניית אתר אינטרנט. גוגל, מנוע החיפוש השולט בשוק, מסיים לבצע שאילתות חיפוש תוך מאיות השנייה, כאשר הוא מחפש את הביטוי שביקשתם ברחבי האינטרנט כולו. גם אם האתר שלכם מופיע ראשון בגוגל, אסור לכם לאכזב את הגולשים עם אתר מיושן שנטען באיטיות.

גליונות עיצוב מדורגים - CSS

הדרך היעילה ביותר לבנות אתר מהיר היא באמצעות שפת CSS. השימוש ב-CSS - או בעברית - גליונות עיצוב מדורגים, מפריד בין התוכן והעיצוב ברמת קידוד האתר. כתוצאה מכך, האלמנטים של עיצוב האתר לא נטענים ביחד עם תוכן האתר, מה שמעלה על מהירות טעינת הדפים באתר.

ההפרדה בין קוד התוכן וקוד העיצוב הנעשית בבניית אתר באמצעות שפת CSS תקל על סריקת האתר על ידי זחלני הרשת של גוגל ומנועי החיפושים האחרים. בדרך זו הזחלנים יודעים להתעלם מתגיות פונטים וטבלאות שאינן חלק מהתוכן עצמו.

שירות הוסטינג - צוואר הבקבוק

ישנם גורמים אחרים המשפיעים על מהירות האתר: גם אם בניתם אתר מהיר עם קוד משובח, אם האתר שלכם יישב על שרת איטי כל העבודה הזאת תהיה לחינם. עדיף לשלם עוד כמה דולרים על שירות הוסטינג מהיר ויציב ולהבטיח שהאתר שלכם יעמוד בסטנדרטים העדכניים. השימוש בשירות הוסטינג טוב יעזור גם כן בדירוג במנועי החיפוש.

חברת דרונט מתמחה בבניית אתרים מהירים ומקצועיים ואף מספקת פתרונות הוסטינג איכותיים מותאמים לאתרים מכל הסוגים במחירים תחרותיים.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.