דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתר מכוון מטרה

בניית אתר מכוון מטרה מקצרת תהליכים וחוסכת הוצאות מיותרות. אם נשקיע את הזמן במחקר נכון ונקבע את מטרות האתר שאנו מעוניינים להקים, נוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר הן מבחינת התוכן והן מבחינת תעבורת הגולשים.

קביעת סוג האתר

בניית אתר מכוון מטרה תתבצע לאחר שנחליט מה אנחנו שואפים להשיג באמצעות האתר: האם אנחנו רוצים להקים אתר אינפורמטיבי שיספק לגולשים מידע חשוב בנושאים שונים? האם אנחנו רוצים להקים אתר שיתפקד כחנות וירטואלית, או אתר שיציג קטלוג מוצרים לחנות פיזית?

קביעת "סוג" האתר תגדיר את המשך העבודה שלנו. אתרי חדשות, למשל, זקוקים למערכת ניהול תכנים נוחה וגמישה שתאפשר לבעל האתר לעדכן אותו באופן קבוע. חנות וירטואליות, לעומת זאת, תצריך התקנה של מערכת סליקה מקוונת כך שהגולשים יוכלו לשלם על מוצרים באמצעות כרטיס אשראי.

הכל אפשרי - בהתאם לתקציב

מלאכת בניית האתר תשתנה בהתאם לסוג האתר המבוקש. חברות בניית אתרים צריכות לגלות כמה שיותר ספציפי על דרישות ורצונות הלקוח כדי לתכנן את בניית האתר מראש ולהשתמש בכלים הנכונים. כמובן שבחירות אלה ישפיעו באופן ישיר גם על הצעת המחיר.

המטרות של האתר צריכות להיות ברורות לא רק לבעל האתר ולחברה המקימה את האתר, אלא גם לקהל היעד של האתר. בניית אתר מכוון מטרה מציגה את סוג האתר באופן ברור והחלטי ונמנעת מכפל משמעויות. העיצוב והתוכן של האתר יתוכננו בהתאם למטרות ולקהל היעד הפוטנציאלי.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.