דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Business to Consumer) B2C eCommerce)

אתרי המכירות הטובים מנוהלים על מערכת ניהול אתר חכמה, המאפשרת להציע שלל אופציות ייחודיות חיוניות, המבטיחות את הקניה ואף את הגדלתה

בניית אתר מכירות עם דרונט מבטיחה לווי מקצועי שמטרתו הצלחת הלקוח.

 

בניית אתר מכירות דורשת להבין תחילה את מכלול הגורמים הדרושים להצלחתו.

טעות נפוצה היא לחשוב שעצם הרמת אתר מכירות לאויר תייצר הזמנות. יש כאלו המעוניינים באתר מכירות בסיסי - אתרי תוכן משולבי סחר שמטרתם למכור למבקרים מזדמנים, ויש כאלו הרוצים להקים אתרי סחר יעודיים, שמטרתם למכור, למכור , למכור ... למכור !

לאתרי המכירות המוצלחים שלושה מאפיינים בולטים הם מציגים יתרון יחסי בולט בתחומם - מוצרים יחודיים, שלא ניתן להשיגם באתר אחר, או מחירים זולים במיוחד למוצרים רגילים ביחס למחירם באתרים האחרים ברשת.

בעלי אתרי מכירות מוצלחים משקיעים אנרגיה וכסף רב בחשיפה ופירסום, הן ברשת האינטרנט והן מחוץ לה, ובכך מושכים גולשים רבים לבוא ולבקר באתר.

אתרי המכירות הטובים מנוהלים על מערכת ניהול אתר חכמה, המאפשרת להציע שלל אופציות ייחודיות חיוניות, המבטיחות את הקניה ואף את הגדלתה, כגון: מוצרים משלימים, מוצרים חליפים, רכישה בנקודות, מכירה פומבית, מכירה קבוצתית, רכישה בכרטיס אשראי, טלפון או פקס ...

 
 

 

בניית אתר מכירות עם דרונט מבטיחה לווי מקצועי שמטרתו הצלחת הלקוח.

 

 

בדרונט מתמחים בבנית חנויות אינטרנטיות ואתרי קטלוג על WooCommerce

 

WooCommerce מאפשר יצירת חנות וירטואלית בסיסית עם פונקציונאליות לביצוע פעולות כגון: ניהול מוצרים, ניהול הזמנות, מערכת שלמה של מכירה ורכישה. בנוסף, קיימות אפשרויות בסיסיות לניהול מלאי, ניהול לקוחות, חישוב עלויות משלוח, יצירה ושימוש בקופונים ועוד.

את היכולות הבסיסיות של המערכת ניתן להרחיב על ידי הוספת הרחבות מתוך מגוון של מאות תוספות הקיימות ברשת. על ידי הוספת הרחבות אלה תתאפשרנה בחנות פעולות נוספות לדוגמת מעקב אחר הזמנות, ניהול מאגר לקוחות רחב, ניהול החזרות, הזמנת מוצרים מראש ועוד מגוון רחב.

 

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.