דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בניית אתר מקצועי

אם אתם מחפשים דרך יעילה לפרסם את העסק שלכם ולהגדיל את היקף המכירות, בניית אתר מקצועי היא הצעד הנכון בשבילכם. אם פעם אנשים היו מחפשים בתי עסק ונותני שירות במדריך של דפי זהב, היום המקום הראשון שאנשים פונים אליו הוא גוגל, ולכן - אם אתה לא שם, אתה לא קיים.

מהי בניית אתר מקצועי?

בניית אתרים מקצועיים תלויה בקיומם של מספר עקרונות: תוכן איכותי ורלוונטי, עיצוב סולידי ומרשים, כתיבת קוד על פי הסטנדרטים הבינלאומיים, קידום יעיל של האתר במנועי החיפוש ושימוש בשרת אירוח מהיר ואמין.

  • תוכן: בוודאי שמעתם כבר הרבה פעמים שבאינטרנט התוכן הוא המלך. לגולשים באינטרנט אין סבלנות לאתרים שמבזבזים להם את הזמן. על התוכן להיות קצר, קולע ורלוונטי למה שהגולשים מחפשים. אתר עם תוכן משעמם הכתוב בצורה חובבנית יכשל באופן מוחלט.

  • עיצוב: בשנות התשעים האינטרנט היה דומה מאוד לערוץ 2 הניסיוני - הכל הולך. במשך העשור האחרון של המאה הקודמת נוצרו כל מיני אתרים עם עיצובים מזעזעים יותר ממדוזה המיתולוגית. אם בעבר הגולשים הסכימו לסבול אתר עם תוכן טוב אך עיצוב גרוע, היום זה כבר לא המקרה. אתר מקצועי צריך עיצוב מקצועי.

  • קוד: בדומה לתחום העיצוב, בשנות התשעים היה כאוס יחסי בכל מה שנוגע לכתיבת קוד. עם הזמן נכתבו סטנדרטים בינלאומיים על מנת לעשות סדר בבלגן. כמו בניין אמיתי, אתר מקצועי נמדד לא רק על פי מה שרואים, אלא גם על פי היסודות שעליהם הוא בנוי.

  • קידום:היום נהוג להגיד "חפש אותי בגוגל". אם מישהו יחפש אותך בגוגל ולא ימצא, זה יפגע באמינות שלך, ויתרה מזאת - הוא עשוי למצוא את המתחרה שלך במקום. כמו בכל עסק, מוניטין של אתר מקצועי הוא חיוני.

  • אירוח: מהירות התגובה של השרת שמארח את האתר שלך משפיעה באופן ישיר על תפקוד האתר שלך. גם אם מילאת את כל הדרישות הנ"ל, אם האתר שלך יושב על שרת חלש ואיטי, הגולש יפסול אותו כאתר איטי ולא מקצועי. לא חבל?

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.