בניית אתר עסקי

בניית אתר עסקי – כרטיס הביקור של העסק ברשת

ההחלטה על בניית אתר עסקי היא אחת ההחלטות החשובות בכל עסק שהוא. בניית אתר לעסק אמורה להגדיל בצורה משמעותית את החשיפה של העסק בפני קהל פוטנציאלי חדש וכמובן לחשוף את מיטב שירותי העסק בפני לקוחות קיימים. על שלושה דברים ייפול ויקום אתר:

 • על העיצוב
 • על התוכן
 • ועל החתירה למטרה.

בניית האתר – עיצוב

"אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשון" אומר פתגם אנגלי ישן. אופי ההתנהלות ברשת מאשש את הפתגם והופך אותו רלוונטי מתמיד. גולש ממוצע באינטרנט נחשף לכל כך הרבה מידע, עד כי דרוש משהו באמת יוצא דופן בכדי לגרות אותו ולגרום לו להיכנס לאתר כלשהו, לא כל שכן לאתר של עסק שמעוניין, בסופו של עניין, למכור לו את מיטב שירותיו/ מוצריו. בניית אתר עסקי מחייבת מיקוד וחשיבת קונספט באלמנטים עיצוביים על מנת לגרום לגולשים/ מבקרים שהגיעו לאתר, להישאר בו לנווט ולקרוא מידע נוסף ולבסוף לחזור אליו להמשך עדכונים. למרות הררים של חומר כתוב המצוי הן בספרים והן ברשת, בניית אתר עסקי נתונה בסיכומו של עניין לשיקול דעתו של המעצב, שלרוב משתף את בעל האתר. החלטה נכונה יכולה להזניק את האתר קדימה בדרך למינוף עסקי על ברכי השיווק והיצירתיות.

התוכן – מהות האתר

ואולם עיצוב לבדו לא יגרום לגולשים להישאר באתר או לבקר בו בהמשך הדרך. החומר המצוי בתוכו – כן, חומר איכותי, שיש בו ערך מוסף לגולש והוא כתוב וערוך בצורה עניינית, בלא שגיאות כתיב ובלא שגיאות עריכה, יביא את הגולש להישאר באתר ולהמשיך "לצרוך" את המידע או התכנים שבו. הגולש הממוצע הוא אינטליגנט ומבין בדיוק מתי מדובר בדבר מהותי ומתי בניסיון פתטי למשוך גולשים. בניית אתר עסקי כוללת, אם כן, הקניית ערך מוסף לאתר מבחינת פירוט ורלוונטיות התוכן לצורכי הגולש.

המטרה – הנעה לפעולה

בסיכומו של עניין, לכל אתר עסקי מטרת על – הגברת המכירות של המוצרים או השירותים שהוא מציע או מאידך, הגברת החשיפה, המיתוג ומיצוב העסק\חברה כחדשנית ורלוונטית. לפיכך, בניית אתר עסקי מחייבת אף לקיחת ביצוע פעילות עסקית מהאתר בחשבון. אמנם עד לא מזמן היו אתרים שבסיכומו של עניין הפנו את הגולשים למספר טלפון של מוקד הזמנות, כיום תהיה הפנייה זו כטעות. יש לתת לגולש הזדמנות לבצע פעולות מיידיות המשמשות כאינטראקציה של הגולש עם בית העסק באופן וירטאולי ומיידי: קנייה, הצטרפות לרשימת תפוצה, השארת פרטים, מתן תגובה או כל פעולה אחרת. מניעת ההזדמנות הזו תגרום ללקוח, שוב, לעזוב את האתר.

One Stop Shop דרונט מספקת לכם כל מה שתצטרכו כדי להצליח:
 • כתיבת תוכן שיווקי
 • שירותי הזנת תכנים מקצועית
 • תרגום תכנים לכל השפות
 • secured-pament-icon
  שירותי סליקה
 • מערכת דיוור ניוזלטרים
 • תמיכת משתמשים לעזרה בשוטף
 • אירוח אתר מאובטח,גיבויים ועדכונים

נשמח לשמוע ממך :)

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

contact inner pages

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

We
 • love
 • love
 • love
what we do and it shows:

טעימה קטנה מפרויקטים של בניית אתרים בוורדפרס:

מאמרים וטיפים בנושא בניית אתר לעסק:

הקמת אתר וורדפרס

פיתרון של הקמת אתר וורדפרס הפך עם השנים לנפוץ בשל היתרונות הרבים של המערכת. רוצים להקים אתר מקצועי שישרת את צרכי העסק שלכם ויזניק אותו קדימה? היכנסו לכתבה

קרא עוד »

בניית אתרים לשיווק

בניית אתרים לשיווק חברה או עסק באינטרנט הפכה בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. עם התפתחות הטכנולוגיה והתחזקות הנוכחות של האינטרנט בחיי היום-יום, חברות רבות פונות לשיווק באינטרנט של מוצרים חדשים וישנים ולהגברת נוכחות המותג שלהן בקרב הקהל.

קרא עוד »

נשמח לשמוע ממך :)

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

contact from header

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
בודק...