דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דגשים לבניית אתר אינטרנט מוצלח

בניית אתר אינטרנט וקידום שלו הם אבני היסוד בשיווק של כל עסק, חדש או וותיק. מטרת האתר היא להביא לידי תודעה גדולה יותר של ציבור הגולשים את השירות/המוצר שאתה מספק בעולם האמיתי.

יתרונו של האתר בכך שהוא חושף את המוצר שלך ליותר אנשים, ביותר שפות ובצורה משכנעת מאוד (במידה והוא בנוי היטב). בדיוק בנקודה זו חשוב להדגיש כי אתר אינטרנט יש בו כדי לחולל פלאים לעסק נכשל או מצליח, אך לעיתים הוא מהווה אבן ריחיים, בשל אופן בנייתו והפונקציונאליות שלו.

אז על מה צריך להקפיד בעת בניית האתר? להלן מספר דגשים חשובים, אשר עשויים לעזור לכם לנסוק באמצעות האתר החדש שלכם:

1. לא לקפוץ למיטה עם כל אחד- אם תעשו סקר קצר בישראל בלבד, תגלו כנראה שכל אדם שלישי מתהדר בתואר בונה אתרים. כיום עיסוק זה הפך לנפוץ יותר ויותר ופונקצית המחיר נראית חשובה וקובעת. זוהי טעות ביסודה, שכן אתר אינטרנט הוא בדיוק כמו חנות בעולם האמיתי. ההבדל בבניית האתר אצל מומחים לבין בניית אתר אצל מתמחה הוא בדיוק ההבדל בין רכישת חנות ברחוב ראשי לסמטא צדדית.

2. בדוק את כל המודולים שמציעים לך- חברות בניית אתרים רבות מציעות אתר סטנדרטי מאוד, בו אין די מקום ליוזמה וליצירתיות שלך. העיצוב הדל, המקום הבלתי מתפשר לתוכן בכמות סבירה וכן מהירות התגובה של האתר, יהפכו אותו למשהו לא כדאי עבור הגולש וכן גם עבורך. חברות בניית אתרים שמכבדות את עצמן, יציעו לך מגוון רחב של מודולים (פונקציות באתר), אשר יאפשרו לך למקסם את יכולות המכירה של האתר.

3. עיצוב- מהעצות החשובות ביותר שתוכל לקבל, דווקא תחום העיצוב הינו משמעותי ביותר. איך תרצה שהאתר שלך יראה? איך תבחר שהגולש יתייחס לאתר שלך? האם תבחר לשעמם אותו, או לגרום לו לרצות לראות עוד? עיצוב האתר בצורה שבלונית, כתבנית קבועה, אמנם יוזיל את מחיר האתר, אך לך תדע כמה אתרים בעיצוב שלך יש עוד ברשת?

4. קידום - זו אינה סיסמא שמטרתה לסחוט ממך עוד כסף. קידום אתרים למקומות הראשונים בגוגל זו אומנות נדרשת, שעלותה גבוהה מאוד. על בעל האתר לשאול את חברת בניית האתרים, האם האתר שייבנה תומך קידום או לא? אתר תומך קידום ישיג, כבר מראשית קיומו, תוצאות טובות ברשת וכך יחסוך לך את ההשקעה הראשונית הכבדה הזאת.
דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.