דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הקמת אתר מסחר אלקטרוני

כשהאינטרנט נכנס לחיינו לראשונה בשנות התשעים של המאה שעברה, אנשים עדיין היססו לבצע רכישות באתרי מסחר אלקטרוני מכוון שלא בטחו בחנויות וירטואליות וחששו לפרסם את פרטי כרטיס האשראי שלהם ברשת מחשבים כה נרחבת ונגישה לכל.

במשך השנים התפתחו טכנולוגיות אבטחה מתקדמות והמודעות בקרב הציבור השתנתה, והיום רוב הצרכנים יודעים שרכישת מוצרים דרך האינטרנט באמצעות כרטיס אשראי בטוחה לא פחות מרכישה בחנות פיזית.

הקמת אתר מסחר אלקטרוני הפכה לפעולה מקובלת, רצויה ורווחית. אתרי מסחר אלקטרוני כמו
eBay, אמזון ו-iTunes הפכו להצלחות מסחררות ושינו את כללי המשחק של הכלכלה הבינלאומית.

אבטחת מידע וממשק משתמש

הקמת אתר מסחר אלקטרוני שיוכל להתחרות בענקים הנ"ל אינה מלאכה פשוטה. מאז שפרצה טכנולוגית האינטרנט בפס הרחב, הגולשים כבר התרגלו לאתרים עם ממשק משתמש אינטואיטיבי שפועל במהירות וללא כל תקלות. באתרי מסחר אלקטרוני הגולשים גם מצפים לאבטחת מידע חזקה.

עיצוב אתר המסחר האלקטרוני שלכם מוכרח לשדר מקצועיות ולהשרות תחושה של ביטחון בקרב הגולשים. מעבר לכך, עליו לממש את ההבטחה: אתר מסחר אלקטרוני מהימן ישתמש באמצעי האבטחה המתקדמים ביותר על מנת להגן על עצמו ועל לקוחותיו.

השקעה שמחזירה את עצמה

יש לזכור שהקמת אתר מסחר אלקטרוני דורשת השקעה עסקית רצינית, ולכן יש לפעול ללא הרף על מנת להצדיק את ההשקעה. על האתר להיות בנוי באופן כזה שיגרום לגולש לבצע כמה שיותר עסקאות וגם יאפשר לו לעשות זאת בקלות ובבטחה.

חברת דרונט עוסקת בבניית אתרי אינטרנט מעל לעשר שנים ומיומנת מאוד בתחום הקמת אתרי מסחר אלקטרוני. דרונט פיתחה מאות אתרי מסחר המשתמשים במערכת אשרור הסליקה המקוונת הגדולה והמכובדת ביותר בארץ ומבצעים עסקאות בשווי מאות מיליוני שקלים בחודש.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.