דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מודול קידום אתרים – כתובת ידידותית

חברות בניית אתרים מסחריות משתמשות בדרך כלל במערכות ניהול אתרים. אותן מערכות ניהול אתרים עושות שימוש במודולים שמאפשרים לבעל האתר ולמשתמשים לבצע פעולות שונות באתר. אחד מהמודולים שפותח באופן בלעדי בחברת דרונט הוא מודול קידום אתרים.

מודול קידום אתרים מסייע למשתמש לבצע פעולות שונות לצורכי קידום אתרים במנועי החיפוש. בין היתר, המודול מאפשר שליטה ספציפית על מספר תגי מטא חשובים בכל יחידות התוכן באתר (כגוןTitle, description ו- keywords). פונקציה זאת חיונית לתהליך האופטימיזציה כי היא משדרגת את קוד האתר בהתאם לדרישות של מנועי החיפוש.

אחת הפונקציות הייחודיות הקיימות במודול קידום אתרים במערכת הניהול שפיתחה דרונט היא כתובת ידידותית למנועי החיפוש. כתובת ידידותית למנועי חיפוש היא כתובת URL הבנויה מתווים שמאפשרים לגוגל ומנועי החיפוש האחרים לקרוא את הכתובת בקלות.

כתובת URL המכילה מחרוזת שאילתא (לדוגמא sessionID?243) אינה ידידותית למנועי חיפוש. גוגל מתקשה לאנדקס תכנים מכתובות המכילות תווים כמו "?", "&&", "=" וכדומה.

מודול קידום אתרים מאפשר לשכתב את הכתובות השונות המופיעות באתר ולהפוך אותן לידידותיות יותר למנועי חיפוש.

לדוגמא, כתובת דף שאינה ידידותית שמערכות ניהול מייצרות: www.example.com/sessionid?=345&&34.asp אפשר להפוך בעזרת המודול לכתובת הידידותית הבאה : www.example.com/cool-video.asp

מלבד היתרון בכתובת "קריאה" יותר בשביל מנועי החיפוש, שימוש במילות מפתח הרלוונטיות לעמוד בכתובת ה-URL עצמה עוזר לגוגל לקשר בין העמוד וביטוי החיפוש ויוסיף לקידום האתר. אך לא רק: גם הגולשים מפיקים יתרון מאתר שפועל עם כתובות URL ידידותיות בגלל המשמעות שנוספת לכתובת.

הרבה יותר הגיוני לשלוח למישהו קישור לכתובת: www.example.com/cool-video.aspולצפות שהוא יבין לאן הקישור מוביל.

השימוש במודול קידום אתרים משנה לחלוטין את תוצאות קידום האתר, וחוסך עבודת מתכנתים סיזיפית וממושכת - במיוחד כשמדובר באתרים גדולים. שינוי כתובות הדפים השונים לכתובות ידידותיות יותר היא צעד חשוב לקראת אתר המותאם יותר למנועי החיפוש.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.