דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מודול קידום אתרים - הפניית כתובות דפים

הפניית כתובות דפים עשויה להיות פעולה משמעותית בתהליך קידום האתר שלכם, אך ישנן בעיות שונות שעשויות להתעורר בעקבות פעולה זאת. על מנת לבצע את הפעולה באופן יעיל ופשוט, חברת דרונט פיתחה מסגרת מודול קידום אתרים המאפשר הפניית כתובות דפים.

החלפת כתובות דפים של אתר עשויה לגרום למספר בעיות, ואחת מהדרכים שחברת דרונט מציעה כדי לפתור אותן היא הפניית כתובות דפים קבועה, פונקציה הכלולה במודול קידום האתרים של מערכת הניהול של דרונט.

שמירה על ותק של אתר

כל החלפה או שדרוג של מערכת ניהול תוכן (Content Management System) מחייבת שינוי בכתובות ה-URL שהאתר משתמש בהן. הבעיה: אם מדובר באתר ותיק עם מוניטין טוב, סביר להניח שהוא יכלול דפים בעלי דירוג גבוה במנועי החיפוש, ושינוי בכתובות URL יגרום לאובדן הותק והמוניטין שלהם.

חברת דרונט הוסיפה למערכת ניהול התוכן שפיתחה מודול קידום אתרים המציע פתרונות לבעיה זאת. במקום לבצע העברה ברמת שם הדומיין - פיתרון חלקי בלבד, מודול קידום האתרים של דרונט מבצע הפניית כתובות דפים ברמה של דף בודד. המודול משמר את כתובות הדפים המופיעות באתר הישן ומטמיע אותן באתר החדש.

התאמה של כתובות דפים ממערכת CMS אחרת

בדרך זו ניתן לשמר את דירוג הדפים במנועי החיפוש ולדאוג שתנועה המגיעה לדפים בכתובות הקודמות לא תלך לאיבוד. כמו כן, מודול קידום האתרים של דרונט מאפשר להתאים את כל כתובות הדפים שנוצרו על ידי מערכת CMS אחרת למערכת הניהול של דרונט. מודול קידום האתרים במערכת ניהול התוכן של דרונט יעזור לכם לבצע הפניית כתובות דפים ופעולות קידום אתרים חשובות אחרות באופן אפקטיבי וללא צורך בידע בתכנות HTML וחוסך לכם זמן וכסף שאחרת הייתם נאלצים להשקיע בביצוע הפעולות באופן ידני.

אם ברצונכם לדעת עוד על מודול קידום אתרים והאפשרויות האחרות שמערכת ניהול התכנים של דרונט מציע, צרו קשר עכשיו.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.