דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מודול קידום אתרים - הפניית כתובות URL מאתר ישן

מערכת ניהול התוכן של חברת דרונט כוללת מודול קידום אתרים המסייע לבעל האתר לבצע פעולות SEO שונות בצורה נוחה ויעילה שאינה מצריכה ידע בשפת Html. אחת מהפונקציות הייחודיות של מודול קידום האתרים של דרונט מאפשרת לשמר את דירוג דפי האתר הישן שצברו וותק במנועי חיפוש.

שימור דירוג של אתר ותיק

כאשר בעל אתר מבקש לשדרג או להחליף מערכת ניהול תוכן (CMS) הוא ניצב בפני דילמה: מערכות תוכן שונות פועלות באופן שונה ומשתמשות בכתובות URL שונות, ועובדה זו עשויה לפגוע במעמד האתר, מאחר שדפים עם דירוג גבוה במנועי החיפוש יאבדו מכוחם ברגע שמשנים את כתובת ה-URL שלהם.

הפנייה ברמת שם דומיין המעבירה את כל דפי האתר הישן לדפן הבית של האתר החדש פותרת את הבעיה אך רק באופן חלקי, מאחר שכל הכתובות הישנות יובילו לדף הבית במקום לדפים המקוריים בכתובת החדשה.

פיתרון הבעיה באמצעות מודול קידום אתרים

מודול קידום האתרים של דרונט מספק את הפתרון האולטימטיבי להעברת כתובות URL מאתר ישן: ביצוע הפנייה ברמת דף בודד. באמצעות המודול ניתן לשמר כתובות דפים של האתר הישן שכבר ממוקמים גבוה במנועי חיפוש למילות מפתח חשובות לדפים בעלי אותה כתובת URL בדיוק - באתר החדש.

יתרונות הפיתרון:שימור מיקום הדפים במונחים המובילים

  • שימור PageRank ותועלת מקישורים נכנסים לדפים בכתובות הישנות
  • אפשרות התאמת כל URL ישן שנוצר ע"י מערכת ניהול תוכן אחרת לאתר הפועל דרך מערכת ניהול התוכן של דרונט בשילוב מודול קידום אתרים

    צרו קשר עם מחלקת התמיכה שלנו לקבלת הסברים נוספים על שימוש בפונקציות השונות של מודול קידום האתרים של דרונט.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.