מפתחי אתרי אינטרנט

מפתחי אתרי אינטרנט הם אנשים המתמחים בתכנון, בנייה ותחזוקה של אתרי אינטרנט דרך שפת html ו Php ואמצעים אחרים כגון Java . תעשיית פיתוח האתרים היא אחת מהתעשיות עם הצמיחה המהירה ביותר בעולם בשני העשורים האחרונים.

בניית אתרים היא מקצוע שהתפתח באופן לא מסודר ובלתי עקבי ובעקבות זאת מפתחי אתרי אינטרנט שונים סיגלו לעצמם סגנונות כתיבת קוד שונים. עד מהרה הוקם ארגון ה-W3C שמטרתו היא לקבוע תקנים לבניית אתרים כדי ליצור תאימות ברשת.

עלייתן של החברות לפיתוח אתרים

ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום המחשבים והאינטרנט הובילה לפריחה אדירה בתחום. אתרי אינטרנט הפכו למצרך נחשק וכמוהם גם מפתחי האתרים. חברות המתמקדות על פיתוח אתרים בלבד הוקמו והחלו להציע את שירותיהן לכל מי שמעוניין.

גוגל נכנס למשחק

הולדתו של מנוע החיפוש של גוגל והשתלטותו על שוק החיפושים באינטרנט שינתה לחלוטין את כללי המשחק: מעתה והלאה נדרשו מפתחי אתרים לעשות יותר מרק לבנות אתר שעובד – הם נדרשו ליצור אתרים שנקלטים היטב על ידי גוגל ומנועי החיפוש האחרים ומגיעים לתוצאות הראשונות.

הדבר הבא באינטרנט

בעידן שבו אנשים מרגישים שהם כבר ראו הכל, מפתחי אתרי אינטרנט רבים שואפים להקים את האתר שיהיה הדבר הבא באינטרנט – אתר בעל פונקציונליות יוצאת דופן המצליח למשוך אליו מיליוני משתמשים (המניבים רווחים מפרסומות) – כולם רוצים לשבור הגבולות ולהמציא את המייספייס, הטוויטר או הפייסבוק החדשים.

פיתוח אתרים כבר מזמן אינו פעילות לשעות הפנאי כפי שהיה באמצע שנות התשעים – מדובר בתעשייה משגשגת שמגלגלת מיליונים של דולרים בשנה. אי אפשר להתעלם מההשפעה העצומה של אתרי אינטרנט על החיים המודרניים. בדיוק כמו בסלוגן הישן, אם אתה לא שם – אתה לא קיים!

One Stop Shop דרונט מספקת לכם כל מה שתצטרכו כדי להצליח:
 • כתיבת תוכן שיווקי
 • שירותי הזנת תכנים מקצועית
 • תרגום תכנים לכל השפות
 • secured-pament-icon
  שירותי סליקה
 • מערכת דיוור ניוזלטרים
 • תמיכת משתמשים לעזרה בשוטף
 • אירוח אתר מאובטח,גיבויים ועדכונים

נשמח לשמוע ממך :)

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

contact inner pages

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

We
 • love
 • love
 • love
what we do and it shows:

טעימה קטנה מפרויקטים של בניית אתרים בוורדפרס:

מאמרים וטיפים בנושא בניית אתר לעסק:

הקמת אתר וורדפרס

פיתרון של הקמת אתר וורדפרס הפך עם השנים לנפוץ בשל היתרונות הרבים של המערכת. רוצים להקים אתר מקצועי שישרת את צרכי העסק שלכם ויזניק אותו קדימה? היכנסו לכתבה

קרא עוד »

בניית אתרים לשיווק

בניית אתרים לשיווק חברה או עסק באינטרנט הפכה בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. עם התפתחות הטכנולוגיה והתחזקות הנוכחות של האינטרנט בחיי היום-יום, חברות רבות פונות לשיווק באינטרנט של מוצרים חדשים וישנים ולהגברת נוכחות המותג שלהן בקרב הקהל.

קרא עוד »

נשמח לשמוע ממך :)

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

contact from header

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
בודק...