דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מפתחי אתרי אינטרנט

מפתחי אתרי אינטרנט הם אנשים המתמחים בתכנון, בנייה ותחזוקה של אתרי אינטרנט דרך שפת html ואמצעים אחרים כגון Java ו-Flash. תעשיית פיתוח האתרים היא אחת מהתעשיות עם הצמיחה המהירה ביותר בעולם בשני העשורים האחרונים.

בניית אתרים היא מקצוע שהתפתח באופן לא מסודר ובלתי עקבי ובעקבות זאת מפתחי אתרי אינטרנט שונים סיגלו לעצמם סגנונות כתיבת קוד שונים. עד מהרה הוקם ארגון ה-W3C שמטרתו היא לקבוע תקנים לבניית אתרים כדי ליצור תאימות ברשת.

עלייתן של החברות לפיתוח אתרים

ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום המחשבים והאינטרנט הובילה לפריחה אדירה בתחום. אתרי אינטרנט הפכו למצרך נחשק וכמוהם גם מפתחי האתרים. חברות המתמקדות על פיתוח אתרים בלבד הוקמו והחלו להציע את שירותיהן לכל מי שמעוניין.

גוגל נכנס למשחק

הולדתו של מנוע החיפוש של גוגל והשתלטותו על שוק החיפושים באינטרנט שינתה לחלוטין את כללי המשחק: מעתה והלאה נדרשו מפתחי אתרים לעשות יותר מרק לבנות אתר שעובד - הם נדרשו ליצור אתרים שנקלטים היטב על ידי גוגל ומנועי החיפוש האחרים ומגיעים לתוצאות הראשונות.

הדבר הבא באינטרנט

בעידן שבו אנשים מרגישים שהם כבר ראו הכל, מפתחי אתרי אינטרנט רבים שואפים להקים את האתר שיהיה הדבר הבא באינטרנט - אתר בעל פונקציונליות יוצאת דופן המצליח למשוך אליו מיליוני משתמשים (המניבים רווחים מפרסומות) - כולם רוצים לשבור הגבולות ולהמציא את המייספייס, הטוויטר או הפייסבוק החדשים.

פיתוח אתרים כבר מזמן אינו פעילות לשעות הפנאי כפי שהיה באמצע שנות התשעים - מדובר בתעשייה משגשגת שמגלגלת מיליונים של דולרים בשנה. אי אפשר להתעלם מההשפעה העצומה של אתרי אינטרנט על החיים המודרניים. בדיוק כמו בסלוגן הישן, אם אתה לא שם - אתה לא קיים!

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.