דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סיפור הצלחה - אתר הכלכלית בע"מ

הכלכלית בע"מ היא גוף יזמי חדשני שהוקם על מנת לספק תמיכה לעסקים חדשים וותיקים בזמנים קשים ובזמנים של שגשוג. החברה מורכבת מעורכי דין, כלכלנים, מנהלי עסקים ויזמים, ומספק סיוע מקצועי בתחומים מגוונים.

מתי החלטתם להקים אתר ולמה?

ליאור בכר, סמנכ"ל: החברה הוקמה לפני שלוש שנים על ידי משרד רואי חשבון בשיתוף עם שחף ארליך. אחרי תקופה ארוכה שבמהלכה עבדנו ללא אתר, החלטנו שהגיע הזמן להגיע אתר מקצועי ומרשים שייצג אותנו בכבוד.

ספר לנו על מטרות האתר

החלטנו להקים אתר על מנת למלא שני צרכים בסיסיים: רצינו שיהיה לחברה כרטיס ביקור רשמי ומקצועי ברשת, מכוון שבלי כרטיס ביקור ברשת אתה לא קיים בעצם. הצורך השני היה חשיפה לקהל לקוחות חדש שמחפש חברות כמו שלנו באופן אקראי, ורצינו שתהיה לנו נוכחות חזקה באינטרנט במקרים כאלה.

מדוע בחרתם לעבוד עם דרונט?

בהתחלה עבדנו עם חברת בניית אתרים אחרת, אבל לא הצלחנו להגיע לתוצאות. היו הרבה תקלות מבחינת השירות ומקצועיות, והתהליך נסחב ונגרר מבלי שראינו את הסוף באופק. בשלב מסוים קיבלתי המלצה מחבר על חברת דרונט.

רשמתי את השם בצד, וברגע שהבנו שאנחנו לא מתקדמים לשום מקום עם החברה שעבדנו איתה, החלטנו לפנות לדרונט. יצרנו קשר עם דורית שנתנה לנו הצעה לבניית האתר. היה חיבור מיידי, ומאז אפשר להגיד שזאת הייתה חוויה מתקנת.

חוויית העבודה עם דרונט

זה נורא פשוט: מילה היא מילה וזמנים הם זמנים. השירות היה יוצא דופן: לא נתנו לנו להיעלם כשהזנחנו כל מיני דברים שהיינו צריך לעשות על מנת לקדם את תהליך בניית האתר, תמכו בנו לאורך כל הדרך, וכשזה נגמר, היה לנו מוצר ביד שהוא פשוט בדיוק מה שרצינו ומה שקיווינו - מערכת ניהול מעולה שמאפשרת לנו לעדכן את האתר כמה שאנחנו רוצים.

באמת הייתה התייחסות וטיפול שלא ראיתי במקומות אחרים: הסבלנות של אנשי הצוות בדרונט מרשימה ומעוררת השראה, בעיקר אצל תומר, שהיה אחראי על ההדרכות; הוא לא חיפף, קבע איתנו כמה פגישות שצריך, תמיד בחייכנות ובכיף ואם היה צורך, חזר על הדברים מספר פעמים עד שהעניין הובן על ידי כולם.

רכיבים מיוחדים

הפיצ'רים שיש באתר שלנו הם פיצ'רים שלא היינו חושבים עליהם בעצמנו בכלל אילולא הם היו קיימים במערכת הניהול של דרונט. כל מיני דברים כמו באנרים של פרסומות והטיקר בצד שמאל של האתר יוצרים אקשן באתר ולוקחים אותו לכיוון שאנחנו אפילו לא חשבנו עליו. פתאום האתר נהיה מואר ונעים ואינטראקטיבי.

מאוד פחדנו ממערכת של פורום וניהול תגובות, חששנו שמערכת כזאת תדרוש מאתנו זמן והתעסקות רבים, אבל בעצם המערכת של דרונט באה ונתנה פיתרון מאוד פשוט עם ערך מוסף גדול.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.