דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סיפור הצלחה – מדרשת אביב

מדרשת אביב הוקמה בשנת 1996 כדי לענות על הביקוש הגובר ללימודי תורה לנשים בישראל. המדרשה פונה לציבור של נשים מגיל 18 ומעלה ומציעה שני סוגים של מסלולי לימודים: התוכנית הראשונה כוללת לימודי תורה לשמה למטרות רוחניות אישיות והתוכנית השנייה משלבת את לימודי התורה עם לימודים אקדמאיים בתחום החינוך בשיתוף פעולה עם מכללת תלפיות.

אביב היא אחת מכ-28 מדרשות הפועלות היום בארץ, ולאור הביקוש וההיצע הגדולים היה צורך בערוץ תקשורת יעיל וזמין שיוכל לספק אינפורמציה חיונית לנשים המעוניינות להצטרף לתוכניות הלימוד.

מה היו המטרות והשאיפות שלכם להקמת האתר?

הראל יצחקי, מנכ"ל המדרשה: השאיפה של המדרשה הייתה כפולה - מצד אחד לחשוף יותר ויותר נשים לעצם קיומה של המדרשה ולאפשר לכל אחת הן לקבל את כל המידע על המדרשה ועל הפעילויות השונות שהיא מקיימת בכל רגע נתון, ומצד שני להשתמש באתר בתור כלי עזר חינוכי להפצת התורה המאפשר לתלמידות להתעדכן באופן שוטף בנושאי התורה השונים.

מדוע בחרתם לעבוד עם דרונט?

הייתה לנו התנסות לא נעימה של כמה שנים עם חברה שהייתה יחסית קטנה ולבסוף התפרקה. חיפשנו חברה מתקדמת יותר שתאפשר לנו לממש את כל השאיפות שלנו מהאתר ותספק את כל הצרכים השונים שלנו. עד מהרה גילינו שהמערכת של דרונט תואמת את כל הדרישות שלנו.

רצינו אתר שיתפקד ככלי לשיפור הקשרים שלנו עם התלמידות הפוטנציאליות וכמו כן יאפשר לנו לספק אינפורמציה לתלמידות בצורה חכמה ונוחה. בחרנו בדרונט בגלל היכולות המקצועיות הגבוהות של החברה ובגלל האמינות והיציבות שלהם כחברה גדולה ומובילה. כבר בשלב הפגישות והמשא ומתן שהתנהל ראינו שלחברה יש את היכולות ליישם את כל השאיפות שלנו - הבנו שדרונט יכולה לבצע את הכל בצורה הטובה ביותר.

חוויית העבודה עם דרונט

כבר בפגישת ההיכרות הראשונה שלנו עם מיטל, הוצגו בפנינו כל האפשרויות של המערכת של דרונט הכוללת מודולים שונים ומגוונים. בפגישה נחשפנו למערכות המתקדמות של דרונט שהיו בסיס להתחלת העבודה המשותפת.

כל הפגישות התקיימו בצורה מאוד נעימה וידידותית; ההתנהלות הייתה בשפה מאוד מקצועית ומבינת עניין מצד אחד ונגישה גם לאדם שלא מגיע מהתחום של בניית אתרים מצד שני. הכל היה מאוד ברור, מאוד נגיש, ידענו לקראת מה אנחנו הולכים, הדברים נאמרו באופן מדויק ומה שדובר עליו זה מה שקיבלנו בפועל.

לאורך כל התהליך נעשה ניסיון בלתי פוסק לשפר את התקדמות האתר - קיבלנו מדרונט הצעות למבנים שונים של בניית עמודים, וחשנו שנעשתה חשיבה אמיתית בנוגע לדרך בה יהיה ניתן באמת להגיע לתוצאות האופטימאליות מבחינת הביצועים של האתר וההנגשה למבקרות.

בכלליות הייתה גמישות והרבה נכונות לבוא לקראת הלקוחות וניסיון להגיע בסופו של דבר לתוצאה הטובה ביותר. גם אם לפעמים היו מחלוקות לגבי נושאים מסוימים, נתקלנו בסובלנות אדירה מצדה של דרונט - הקשיבו לרעיונות שלנו והציעו אלטרנטיבות עד אשר הגענו לעמק השווה תוך התמקדות משותפת על מה שהכי טוב לאתר ללא התעקשויות המבוססות על אגו בלבד.

רכיבים מיוחדים שמופיעים באתר

גולת הכותרת של האתר היא מערכת השיעורים המקוונת שמאפשרת צפייה והאזנה לשיעורים שהמדרשה מעלה לארכיון המנוהל באופן קבוע.

המערכת לניהול משתמשים המובנית באתר מאפשרת לנו להחליט אילו עמודים באתר מיועדים לציבור הרחב ואילו עמודים חסומים ומוגנים בשם משתמש ובסיסמא שאותם אנחנו פותחים רק לצוות המרצים או לתוכניות לימוד מסוימות.

יש באתר גם חנות מקוונת שנקראת "החנות היהודית" והיא כוללת בין היתר ספרות תורנית ענפה ומוסיקה יהודית. מערכת זו מאפשרת לנו להוסיף כל הזמן עמודים שונים של מוצרים על פי סוגים בלחיצת כפתור, ומאפשרת לגולשות לבצע רכישה נוחה ומאובטחת באתר.

מימוש היעדים

האתר והשיעורים המקוונים זוכים לאלפי כניסות בחודש וכך מממשים את המטרה הראשונית להוות כלי להפצת תורה לשמה. כמו כן, המדרשה נחשפה לאלפי מתעניינות חדשות שקיבלו מידע על המדרשה ועל צוות ההוראה בזכות האתר והשיעורים המקוונים.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.