דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סיפור הצלחה - אתר המועצה המקומית סביון

סביון ממוקמת באזור כפרי ומטופח בין הישובים יהוד, קריית אונו, פתח תקווה ואור יהודה. הישוב מתאפיין ברמת חיים גבוהה, לא רק בזכות הסביבה הירוקה והבתים האיכותיים, אלא גם בזכות המעורבות של התושבים בחיי הקהילה הפעילים.

המועצה המקומית של סביון שאפה למצוא אפיק תקשורת חדש שבאמצעותו יהיה ניתן ליצור קשר ישיר עם התושבים המתגוררים בישוב, ולקדם ולשפר את איכות החיים ואת חיי הקהילה. ולכן הם פנו אלינו לבניית אתר חדש ומקצועי המסוגל לספק את כל הצרכים המקוונים של התושבים.

איתן ברזילי: היה לנו אתר מיושן עם עיצוב לא טוב שכמעט ולא נעשה בו שימוש במשך תקופה די ארוכה. במסגרת המהלכים שמוביל ראש המועצה מושיק ליבד לחיזוק הקשר עם התושבים, הוחלט להקים אתר אינטרנט חזק יותר, ידידותי יותר, אינטואיטיבי וקל לשימוש.

השלב הראשון היה להעביר את כל החומר מהאתר הקודם לאתר החדש. היו לנו הרבה מחשבות על איך להפוך את האתר למרכז פעילות חשוב בחיי הקהילה כולה.

רצינו אתר שיתאים להלך הרוח של הישוב, כלומר ירוק וכפרי ולא עמוס יותר מדי באינפורמציה. הגישה שלנו לאתר הייתה שעליו לספק את כל המידע שאתה מצפה לקבל באתר מוניציפאלי, תוך כדי שהוא משקף את רוח הקהילה ומעמיק את הקשר בין המועצה והתושבים.

בחינה פונקציונאלית הצלחנו להביא לתושב דרך האתר את כל האינפורמציה הרלוונטית המגיעה ממשרד הפנים והמוסדות הממשלתיים והמחוזיים, מבחינת אישורי בנייה, חוקי עזר עירוניים, צווי ארנונה וכו'.

מדוע בחרתם בדרונט לבנות את האתר?

איתן: הדבר הכי חשוב בעיני היה מערכת הבק-אופיס. היה לי מאוד חשוב לדעת אילו כלים נמצאים לרשותי. היה לי חזון כללי לגבי מה אני רוצה שיופיע באתר ואיך אני רוצה שהוא יראה. רציתי אתר אינטואיטיבי ומונחה אייקונים עם אפשרויות לפורמטים שונים של עמודים, סוגים שונים של גלריות וכדומה. את כל הדברים האלה קיבלתי מהמערכת של דרונט.

האתר שדרונט בנתה בשבילנו הוא אתר מונחה מטרה שמוביל אותך בדיוק למקום בו נמצאת האינפורמציה שאתה מחפש. בניגוד לאתרים אחרים, הגולש לא נאלץ לגלול למטה עמודים על גבי עמודים של טקסט מיותר. האתר קולע ישר למטרה. הדבר הזה היה לי מאוד חשוב וכשראיתי שאפשר לעשות אותו דרך דרונט, בחרנו לעבוד עם דרונט.

חוץ ממידע- מה עוד האתר מציע?

היום ניתן לשלם חשבונות שונים באתר באופן מקוון, אפשר לבדוק את צריכת המים בכל רגע נתון ויש גם עדכוני חדשות מקומיות של המתרחש במועצה.

האתר עלה לאוויר לפני פחות מחודשיים, וכיום אנחנו עובדים על הרחבת האתר באופן משמעותי למען שני קהלים עיקריים: בתחום הצעירים ונוער, האתר יעבוד כפורטל אינטראקטיבי חי ומעניין, ובתחום הגיל השלישי אנחנו מתכוונים לבנות פורטל שיאפשר לבני גיל הזהב לקבל מידע חיוני להם בדרך פשוטה ולא מבלבלת.

כיצד היית מתאר את חוויית העבודה עם דרונט

איתן: עבדתי מול ויקטור, וזה היה פשוט מצוין. באופן כללי, כל האנשים שנתקלתי בהם בחברה מקובי, שאיתו התחלתי את התהליך, ויקטור שניהל את הפרויקט ותומר שהדריך אותנו לגבי עבודה עם המערכת - התהליך מול כולם היה טוב ונעים. גם אחרי סיום העבודה, דרונט לא שכחה אותנו, ואם אנחנו נתקלים בתקלות תמיד אפשר לסמוך על מחלקת התמיכה הטכנית.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.