דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עיצוב אתר מונחה מטרה

היחסים בין אתר אינטרנט ובין הגולשים שלו דומים מאוד למערכת יחסים בין גבר ואישה. בני זוג לרוב לא מעוניינים שישלטו בהם, אך באותה מידה, הם סולדים מפאסיביות. הרבה פעמים נשאלת השאלה: יחסינו לאן? עיצוב אתר מונחה מטרה מגדיר באופן ברור את הכיוון אליו שואפת מערכת היחסים ומוודא שאף אחד לא מבזבז את זמנו.

כשגולשים נכנסים לאתר באינטרנט הם מצפים להבין בדיוק על מה האתר מדבר ומה הוא מציע להם תוך מספר שניות, אחרת הם יפנו למקום אחר. הגולשים מצפים שהאתר שלך יספק להם את הפיתרון לבעיותיהם ויפרט באוזניהם את הדרך המדויקת בה ניתן להשיג את אותו הפיתרון.

זהה את הצורך

כמעט כל אתרי האינטרנט מוקמים על מנת לספק איזשהו צורך, ובהתאם לכך גם הגולשים נכנסים לאתרים על מנת לספק את צרכיהם. בין אם מדובר בצורך לא חיוני כמו בידור, או בצורך מיידי כמו השגת איש מקצוע לתפעול תקלה דחופה, עיצוב אתר מונחה מטרה מכוון את הגולשים באופן פעיל למימוש הצורך המדובר.

הגדרות, הגדרות, הגדרות

עיצוב אתר אינטרנט ללא קביעת המטרה שלו משול להקמת בניין מבלי שהוחלט אם מדובר בבניין מסחרי או בבניין מגורים. לפני שניגשים למלאכה, בעל האתר צריך לקבוע באופן מדויק מהן המטרות שהוא מעוניין להגשים באמצעות האתר, וכמו כן לשער מהן המטרות של קהל היעד הפוטנציאלי. תפקידו של מפתח האתר יהיה לגשר בין מטרות האתר ומטרות הגולשים.


מטרות נפוצות

רוב אתרי אינטרנט מגדירים לעצמם את אחת או יותר מהמטרות הבאות:

1.
לספק אינפורמציה לגולש

2.
הצגת קטלוג מוצרים

3.
ניהול מכירות

4.
לאסוף אינפורמציה מהגולש

5.
השגת לידים

6.
לאפשר לגולש לשתף תוכן


להגיד "אני רוצה להיות ראשון בגוגל" זה טוב ויפה, אבל כדי שהחברה שמפתחת את האתר תוכל לעבוד על עיצוב מונחה מטרה אפקטיבי, יש להגדיר מטרות ברורות, ספציפיות וריאליות.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.