דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עצות לבניית אתר חדש

מתכננים לשדרג את האתר הקיים שלכם? רוצים להקים אתר חדש לגמרי? הן הקמה של אתר חדש והן שדרוג של אתר קיים אינם מלאכה פשוטה, וחשוב להקדיש מחשבה רבה לכמה נקודות חשובות לפני שניגשים לפרויקט בניית אתרים, על מנת להבטיח מעבר חלק לאתר חדש, מבלי לאבד את היתרונות שצבר האתר שלנו עד כה.

כמי שעוסקים בתחום של בניית אתרים מזה זמן רב ומכירים היטב את השיקולים הנלווים לתהליכי בניית אתרים, ריכזנו עבורכם מספר עצות חשובות.

האם הזמן לפרויקט בניית אתרים?

שאלת מיליון הדולר. כיצד יודעים שהגיעה העת להרים את הכפפה ולהתחיל בפרויקט בניית אתרים לצורך החלפת האתר הקיים? ובכן, על קבלת ההחלטה משפיעים שיקולים רבים, אשר תלויים, בין היתר, ביכולותיה הפיננסיות של החברה ובתוכנית האסטרטגית שלה.

עם זאת, ישנן כמה נקודות תורפה נפוצות באתרים המחדדות את הצורך בכך וקשורות לאתר עצמו. נקודת התורפה החשובה שבהן היא כאשר האתר שלכם הוא אתר סטאטי וכל שינוי או עדכון קטן בו גוזלים מכם זמן רב. כיום מקובלת בניית אתרים דינאמיים, הכוללים מערכת ניהול תוכן קלה וידידותית, אשר מאפשרת שינויים ועדכונים בקלות.

אם האתר שלכם אינו בנוי באופן כזה, הגיעה העת לצעוד קדימה ולעבור לאתר דינאמי. נקודת תורפה נוספת המצריכה בניית אתרים מחדש יכולה להיות אתרים אשר אינם מותאמים כהלכה לקידום במנועי חיפוש ולפיכך אינם מנצלים את הפוטנציאל השיווקי שלהם.

בניית אתרים - חידוש מראה בלבד

מצב שונה עשוי להיווצר כאשר האתר שלכם הוא אתר דינאמי, הכולל מערכת ניהול נוחה, מותאם למנועי חיפוש ועשיר בתוכן אך העיצוב שלו אינו מתאים לצרכיכם. במקרה כזה ייתכן ותעדיפו לחדש את עיצוב האתר בלבד, במקום להיכנס לפרויקט של בניית אתרים מלאה. קוד האתר, התכנים ומערכת הניהול יכולים להישאר על כנם, ואילו העיצוב יעבור מתיחת פנים מקיפה בידי מעצב אתרים מיומן.

עצות חשובות לחידוש אתרים

אם החלטתם על בניית אתרים מחדש, ולא על שדרוג של מראה האתר בלבד, עליכם להקפיד להימנע משתי טעויות נפוצות -

הקפידו שלא למחוק דפים קיימים או לשנות אותם, אלא לבנות דפים חדשים נוספים עליהם. הדפים הקיימים באתר שלכםכבר צברו מוניטין מסוים והם מופיעים באינדקסים של מנועי חיפוש. אם תמחקו אותם תאבדו את אפקט הקידום.

לפני שאתם מתחילים בפרויקט בניית אתרים חדש, בדקו היטב מהי התנהגות הגולשים באתר הקיים שלכם והפיקו ממנה את כל המידע האפשרי - באילו דפים יש תנועה גבוהה יותר, אילו קישורים הם הפופולאריים ביותר וכדומה. זהו מידע רב ערך והטמעתו תשפר את האתר החדש שלכם.

דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.