קידום אתרים בחו"ל

כמו כל עסק טוב, אתר אינטרנט מצליח יכול להגיע לנקודה בו עליו להתרחב ולשאוף למחוזות חדשים ורווחיים. אתרים ישראלים אשר מצליחים לכבוש את הזירה המקומית, לעיתים גם מעוניינים לפתוח את שעריהם לקהל הבינלאומי, וקידום אתרים בחו"ל יכול להגשים את השאיפה הזאת.

קידום אתרים בחו"ל – קהל פוטנציאלי גדול יותר

קידום אתרים בחו"ל אינו שונה בתכלית מקידום אתרים בישראל. ההבדל העיקרי הוא סדר הגודל של התחרות, הלקוחות ותוצאות החיפוש. התהליך של קידום אתרים מקצועי בחו"ל לרוב יהיה ארוך יותר, קשה יותר ויקר יותר. הסיכויים להגיע לראש טבלת החיפושים נמוכים יותר, אך עם זאת הקהל הפוטנציאלי גדול בהרבה.

תרגום אתר קיים לשפה לועזית

הדבר הראשון שיש לעשות על מנת לקדם אתר בחו"ל הוא ליצור גרסה חדשה לאתר הקיים. אתרים בעברית אינם אפקטיביים במיוחד בשוק הבינלאומי. האפשרות הסטנדרטית היא ליצור גרסה של האתר באנגלית – השפה הפופולרית ביותר באינטרנט.

אפשרות נוספת היא יצירת אתר בשפה אחרת שאינה אנגלית – תלוי בקהל היעד הפוטנציאלי של האתר והמוצרים / שירותים שהוא מספק. יהיה גם צורך בהתאמה של האתר לתרבות המקומית, בין אם מדובר באירופה, המזרח הרחוק או מדינות ערב. כמו כן, יש לרכוש דומיין ושירות אחסון הנמצאים במדינה שהאתר מיועד אליה.

פיתרונות מקומיים בגוגל

לרוב המדינות יש גרסה מקומית של גוגל, ולמרות שבבסיסו מדובר באותו מנוע חיפוש, ישנם הבדלים בין התוצאות המופיעות בגרסאות השונות. לכן יש לוודא שמלאכת קידום האתרים תהיה מותאמת לגרסה הרלוונטית, בין אם מדובר בגוגל ספרד, גוגל סין או גוגל העולמי.

היתרון של השפות הלטיניות על השפה העברית בתחום קידום האתרים הוא משמעותי, מכוון שבשפות הלטיניות משתמשים במילות קישור ולא באותיות קישור, ולכן קל יותר למקד את מילות המפתח לקידום האתר. כמובן שלכל שפה יש את השגיונות שלה, ויש להכיר אותה היטב על מנת לבצע קידום אתרים יעיל ומקצועי בחו"ל.

One Stop Shop דרונט מספקת לכם כל מה שתצטרכו כדי להצליח:
 • כתיבת תוכן שיווקי
 • שירותי הזנת תכנים מקצועית
 • תרגום תכנים לכל השפות
 • secured-pament-icon
  שירותי סליקה
 • מערכת דיוור ניוזלטרים
 • תמיכת משתמשים לעזרה בשוטף
 • אירוח אתר מאובטח,גיבויים ועדכונים

נשמח לשמוע ממך :)

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, השאירו פרטים:

contact inner pages

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

We
 • love
 • love
 • love
what we do and it shows:

טעימה קטנה מפרויקטים של בניית אתרים בוורדפרס:

מאמרים וטיפים בנושא בניית אתר לעסק:

הקמת אתר וורדפרס

פיתרון של הקמת אתר וורדפרס הפך עם השנים לנפוץ בשל היתרונות הרבים של המערכת. רוצים להקים אתר מקצועי שישרת את צרכי העסק שלכם ויזניק אותו קדימה? היכנסו לכתבה

קרא עוד »

בניית אתרים לשיווק

בניית אתרים לשיווק חברה או עסק באינטרנט הפכה בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. עם התפתחות הטכנולוגיה והתחזקות הנוכחות של האינטרנט בחיי היום-יום, חברות רבות פונות לשיווק באינטרנט של מוצרים חדשים וישנים ולהגברת נוכחות המותג שלהן בקרב הקהל.

קרא עוד »

נשמח לשמוע ממך :)

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

contact from header

"*" אינדוקטור שדות חובה

שם מלא*
שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
בודק...