דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קידום אתרים בחו"ל

כמו כל עסק טוב, אתר אינטרנט מצליח יכול להגיע לנקודה בו עליו להתרחב ולשאוף למחוזות חדשים ורווחיים. אתרים ישראלים אשר מצליחים לכבוש את הזירה המקומית, לעיתים גם מעוניינים לפתוח את שעריהם לקהל הבינלאומי, וקידום אתרים בחו"ל יכול להגשים את השאיפה הזאת.

קידום אתרים בחו"ל - קהל פוטנציאלי גדול יותר


קידום אתרים בחו"ל אינו שונה בתכלית מקידום אתרים בישראל. ההבדל העיקרי הוא סדר הגודל של התחרות, הלקוחות ותוצאות החיפוש. התהליך של קידום אתרים מקצועי בחו"ל לרוב יהיה ארוך יותר, קשה יותר ויקר יותר. הסיכויים להגיע לראש טבלת החיפושים נמוכים יותר, אך עם זאת הקהל הפוטנציאלי גדול בהרבה.

תרגום אתר קיים לשפה לועזית

הדבר הראשון שיש לעשות על מנת לקדם אתר בחו"ל הוא ליצור גרסה חדשה לאתר הקיים. אתרים בעברית אינם אפקטיביים במיוחד בשוק הבינלאומי. האפשרות הסטנדרטית היא ליצור גרסה של האתר באנגלית - השפה הפופולרית ביותר באינטרנט.

אפשרות נוספת היא יצירת אתר בשפה אחרת שאינה אנגלית - תלוי בקהל היעד הפוטנציאלי של האתר והמוצרים / שירותים שהוא מספק. יהיה גם צורך בהתאמה של האתר לתרבות המקומית, בין אם מדובר באירופה, המזרח הרחוק או מדינות ערב. כמו כן, יש לרכוש דומיין ושירות אחסון הנמצאים במדינה שהאתר מיועד אליה.

פיתרונות מקומיים בגוגל


לרוב המדינות יש גרסה מקומית של גוגל, ולמרות שבבסיסו מדובר באותו מנוע חיפוש, ישנם הבדלים בין התוצאות המופיעות בגרסאות השונות. לכן יש לוודא שמלאכת קידום האתרים תהיה מותאמת לגרסה הרלוונטית, בין אם מדובר בגוגל ספרד, גוגל סין או גוגל העולמי.

היתרון של השפות הלטיניות על השפה העברית בתחום קידום האתרים הוא משמעותי, מכוון שבשפות הלטיניות משתמשים במילות קישור ולא באותיות קישור, ולכן קל יותר למקד את מילות המפתח לקידום האתר. כמובן שלכל שפה יש את השגיונות שלה, ויש להכיר אותה היטב על מנת לבצע קידום אתרים יעיל ומקצועי בחו"ל.

קידום אתרים הוא תהליך מתמשך, מורכב ובהחלט לא זול, אף כאשר מדובר על אתרים בעברית, אבל הוא הופך לבעייתי הרבה יותר כאשר מדובר על קידום אתרים במספר שפות. חשוב לזכור שעברית היא שפה זניחה באינטרנט, ושכל מאמצי הקידום שאנו עושים בעברית הם מקומיים בלבד.קרא עוד
דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.