דרונט דיגיטל
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קידום אתר

כל אתר אינטרנט שנוצר למטרות שיווקיות נועד לקבל תנועת גולשים, ובמיוחד אלה שלא היו באתר שלך. רוב התנועה של גולשים חדשים מגיעה ממנועי חיפוש. בנוסף הסיכוי שמישהו ירכוש משהו מאתר גבוה יותר אם חיפש אחר המונח. קידום אתר להופעה גבוה בתוצאות של גוגל ובמנועי חיפוש נקרא SEO ובאנגלית - Search Engine Optimization .

גוגל משנה את אופן דירוג האתרים למונחי מפתח בצורה דינאמית לפי פעולות ושינויים שנעשים באתרים שנים ומדי פעם מעדכן את האלגוריתם שלו לשיפור התוצאות. העדכונים עצמם חשובים להבנת היעד שאליו גוגל חותר, ולכן ניסיון מתמשך חשוב בעולם ה SEO .

הניסיון קובע

חלק גדול מחברות קידום האתרים סבלו במהלך השנים מעזיבת עובדים מאסיבית לאחר פרק הכשרה. מסיבה זו חלקם בחרו לעבוד בשיטות מידור שבהם כל עובד עושה רק היבט אחד, לרוב די אוטומטי פשוט בעבודת הקידום. מחלקת השיווק באינטרנט של דרונט מתנהלת בצורה אחרת:

  • כל מנהלי הלקוחות שלנו מועשרים במידע שוטף ועדכונים
  • כל הלקוחות נהנים מאותה רמת ידע וטיפול אישי
  • כל אנשי ה SEO שלנו עובדים בתחום מעל 5 שנים

שירות SEO מקצועי

תוכל לבצע עבודת קידום גם ללא ספק מקצועי, אך בתחומים שיש בהם תחרות אתה עלול לבזבז הרבה זמן בלי לראות תוצאות. במיוחד כשהמתחרים שלך עובדים בעצמם עם אנשי SEO . בנוסף, כדאי שתדע שחלק מהפעולות בתחום עלולות לסכן את מיקום האתר שלך בגוגל וישנם ספקי קידום אתרים שגרמו נזק לאתרים שקידמו בעבודה בלתי מקצועית.

אחריות מקצועית כסף וזמן

חשוב שתבין את הקשר בין התשלום והאחריות. קידום אתר מקושר תמיד להיבטים טכנולוגיים ולאתר האינטרנט שלך ורוב אנשי הקידום מעוניינים לבצע שינויים טכנולוגיים שונים באתר.

עבור השינויים תדרש לשלם שוב לחברת בניית אתרים שאיתה אתה עובד ומכיוון שלא תמיד מבוצעים כל השינויים בנדרשים הספקים יכולים להאשים אחד את השני בלי שאף אחד ייקח אחריות.

בדרונט משתלם לקדם אתר

  1. ללא תשלום כפול עבור קידום אתרים ובניית אתרים
  2. התקדמות ותוצאות בפרק זמן קצר
  3. שירות דרך ספק אחד שאחראי על כל התחומים
קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר. בשוק קיימות חברות ורבות וגם מומחים העובדים באופן פרטי המקדמים אתרים בגוגל ובמנועי החיפוש. עם זאת חשוב לציין שקידום אתרים הוא תחום דינאמי וניתן ללמוד אותו תוך כדי עשייה. קידום אתר בשיטת עשה זאת בעצמך אפשרי בהחלט הודות לכמויות אדירות של טיפים ומידע שניתן למצוא ברחבי האינטרנט.קרא עוד
למרות שאין מדובר בסטטוס רשמי, מבחינה מעשית אנגלית היא השפה האוניברסלית של האינטרנט. העיקרון שעומד מאחורי קידום אתר באנגלית אינו שונה כל כך מזה של קידום אתר בעברית, אבל ישנם מספר משתנים שהופכים את המלאכה ליותר מסובכת.

קרא עוד
כשמדברים על קידום אתר ואופטימיזציה, או כפי שזה נקרא בשפה המקצועית - SEO, מתייחסים בעצם לתהליך שחיוני בימינו לכל אתר ואתר. לאתרים שלא עברו אופטימיזציה למנועי חיפוש אין סיכוי להגיע לתוצאות החיפוש הראשונות בגוגלקרא עוד
דברו איתנו
צור קשרדלג על צור קשר

נשמח לשמוע ממך

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
*
checked
עבור לתוכן העמוד

© כל הזכויות שמורות,1999-2018, דרונט דיגיטל. אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור מראש מבעלי זכויות היוצרים.